Skocz do zawartości

Odszedł Król


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed paroma minutami otrzymałem wiadomość, teraz potwierdza to CNN.

Interesuję się muzyką, różną, pośpiewuje w zespole i zawsze za geniusza go uważałem.

Niezależnie co o nim sądzicie i co o nim napisano.

Przykro mi poinformować i pisać to jako pierwszy na forum.

 

Odszedł Michael Jackson.

 

Uważany przez wielu Królem kultury Pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki talent muzyczny. Szkoda, że życie nie układało mu się tak dobrze, jak dźwięki jego muzyki. Mimo, że trudno mówić, by odszedł w pełni chwały, ale i tak to wielka strata.

 

Bardzo często geniusz w jednej dziedzinie jest okupiony wielkimi brakami w pozostałych aspektach życia. Generalnie facet był nieszczęśliwy za swego życia i nie potrafił się odnaleźć. teraz odnalazł spokój. W sprawach zdrowia jesteśmy równi i żadne pieniądze tego świata nic tu nie zmienią. Tak jak nie kupił sobie szczęścia, tak i zdrowie zmarnował, szkoda, gdyby zaakceptował siebie i nie majstrował z tyloma operacjami, to pewnie jeszcze spokojnie i ze trzydzieści lat by pociągnął.

 

Też kawał dzieciństwa spędziłam na słuchaniu jego muzyki, bo moja sister namiętnie go uwielbiała...

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech spoczywa w pokoju. widać legendy nie mogą długo żyć / presley, bruce lee, itp/.

pamiętacie te jego namioty tlenowe i chodzenie w masce , niestety nie pomogło. moze będę kontropwersyjny ale czy jego styl zycia zasługuje na takie uwielbienie po smierci? kilka fajnych piosenek to wszystko co dał innym nad resztą spuścmy zasłonę milczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 77 rocznik, część moich rówieśników wychowała się na jego muzyce a reszta sie do tego nie przyznaje. Umarł człowiek, którego muzyka na zawsze kojarzyć się będzie z wczesną młodością, odszedł współtwórca klimatów muzycznych z których wyrosłem, ale w których wzrastałem.

 

Gryf, zasłonę milczenia należy spuścić na resztę poza piosenkami - chyba wszystkich gwiazd muzyki pop / rock / hip-hop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu ludzi był i pozostanie wielkim człowiekiem muzyki i tańca. Jego wszystkie koncerty to piękne widowiska, dopracowane do najmniejszych szczegółów.. jego taniec i wszystkie ruchy na scenie opanowane do perfekcji ... on sam - niekwestionowany talent.

Oceniać Go jako człowieka? nie moja rzecz ... ani potrzeba...

 

dobrych i przykładnych ludzi jest na świecie wielu, tacy artyści jak on zdarzają się rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno, jakiś miesiąc temu na spotkaniu w gronie znajomych ok. północy zgadało nam się temat Majkela… Każdy miał jakąś swoją ulubioną piosenkę, ale bezsprzecznie wygrał „Man In the mirror”.

 

Zasługuje na uwielbienie czy też nie, to nie ma znaczenia. Bez wątpienia jednak, odszedł człowiek wielki. I zawsze śmierć takich osób jest zaskoczeniem. Daleka jestem od jakiegokolwiek uwielbienia, ale przyznam, że dzień dzisiaj jakiś taki smutny… gdzieś ciągle to w podświadomości siedzi, że już go nie ma.

 

Większość z nas wychowywała się na jego muzyce i lata młodości często kojarzą nam się z jego piosenkami. I mnie to nie ominęło. W latach dzieciństwa to był mój idol. Dziś po tamtej fascynacji zostało kilka płyt. Słuchając ich dzisiaj trudno uwierzyć, że jego już nie ma. Był zjawiskiem i stał się legendą już za życia. Miało się wrażenie, że Majkel był jest i będzie.

 

Co by o nim nie mówić, szkoda, wielka szkoda. Po tej śmierci pozostanie puste miejsce, bo nikt nie jest w stanie go zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dodam od siebie.

Nie ma ludzi bez wad i ułomności. U jednych przy okazji jakichś wydarzeń życiowych wychodzą na światło dzienne, u drugich są skrzętnie skrywane w zakamarkach podświadomości. Kwestia czasu i zdarzenia żeby to coś z nas wyszło. Tak samo było z Jackson'em - wyszły na jaw jego ułomności, co media skrzętnie podchwyciły polując na sensacje. Nie rozgrzeszam go - nie moja to brocha, ale wiem jedno jako muzyk amator, że był mistrzem w swoim fachu, prawdziwym talentem jakich mało się rodzi na tym padole, prekursorem wielkich show podczas koncertów, na które nie żałował kasy.Był prawie moim rówieśnikiem, wychowałem się na jego twórczości co zainspirowało mnie do tego, aby zająć się muzyką estradowo. Pozostawił po sobie ogromną spuściznę muzycznego dorobku którą z resztą sam tworzył i wykonywał. Pamięć o nim i jego twórczości na pewno jeszcze dłuuugo pozostanie w pamięci ludzi którzy dorastali wraz z jego karierą.

 

Spokój jego duszy

 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.