Skocz do zawartości

Nie Realne Astro-Forum.org


Gość astrodamian27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość astrodamian27

Witajcie. Na tym forum jest za dużo niedozwolonych blokad chodzi o karmy i tak dalej. Ja już tu wcale nie wrócę ponieważ coś się napisze a tu - KARMY to nie fer :Boink: Tylko proszę o wyrejestrowanie mnie z tego forum czyli skasowanie moich danych i oraz NICKU ASTRODAMIAN27 Nie rzyczę sobie takich forum jak tu jest! Nawet nie wiadomo kto tu jest Administratorem tak pomieszanie tu jest że szkoda słów.. żegnam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to forum posiada duże obostrzenia odnośnie treści postów. Czasem nawet admin Cie "zleje" , vide http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...80&start=80 no ale admin to admin, wiadomo... . Tyle tytułem biadolenia. Przegladając Twoje posty odnoszę wrażenie, ze raczej masz na celu nabicie ich ilości. Niewiele jest w nich zawartości merytorycznej, w zasadzie w większości z nich odnosisz się z aprobatą lub dezaprobatą do tego co zrobili inni. Sam nie wnosisz za wiele. Nie dziw sie zatem, że takie posty są negowane przez społeczność forum i skutkują minusową karmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrodamianie.

 

Twoja decyzja, gdzie i co bedziesz pisał. Karma jest feedbackiem treści, nie autora. Jezeli za jakiś post dostajesz karmę to znaczy, ze pomógł ten post komus, kto go zapunktował lub dał odbiorcy jakąś wartość innego typu (dobrym przykładem może tu być niezła fotka, nad którą autor spędził wiele godzin i na którą posypały się potem plusy). Jezeli dostajesz ujemną karmę, to znaczy, że treść ta zdaniem oceniającego wprowadza w błąd, lub ma charakter szkodliwy dla merytoryki lub wątku. Więc proszę uwzględnij w swoich ocenach, że nie blokuje cie forum, a jedynie oceniają jego czytelnicy.

 

Jest też niewielka szansa, że źródłem twojego problemu z karmą byla manipulacja. Zagrywki karmą przez pryzmat "lubie/nie lubie gościa" lub "a dokopie mu, nudzi mi sie/ooo.. łatwy miękki cel, posle mu minusa to bedzie ubaw", zakończą się dla "karmiącego" znacznie boleśniej niż dla "karmionego". I dla jasności, nie będzie to "zasługą" jakiegokolwiek moderowania, takie podejscie bardzo dobrze widać... a wszyscy userzy AF mają pod ręką klawisz enter.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.