Skocz do zawartości

kiedy wreszcie mi pan to przyśle


mateush

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Masz pełną rację drogi kolego tak jak napisałeś "głupimi przeróbkami obejmki obiektywu" nie powinniśmy się zajmować jako szanująca się firma za tę cenę i w ogóle więc albo poczekasz jeszcze spokojnie około tygodnia albo już dziś (po twojej ostatecznej decyzji na priva lub telefon) odsyłam Ci Priorytetem na nasz koszt oczywiście :lol: Rubinarka z futerałem i kasę za przeróbkę wraz z zakupionym do jego przeróbki wałem aluminiowym 130 mm o odpowiedniej grubości (muszę go tylko odebrać od Tokarza) :?

Może ktoś inny zrobi Ci to od ręki i nie będę Cię z tym dalej trzymał 8)

Musisz zrozumieć że w firmie pierwszeństwo ma produkcja seryjna a drobne usługi realizowane są jako margines działalności firmowej i czekają często długo na realizację :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po jakiego pieprzonego grzyba pan mi to trzyma przez trzy miesiace, razem z kasą, którą za to zapłaciłem???????????????????????????????????????????

Zresztą juz panu pisalem po kilkakroć, że jak pan sobie nie potrafi z tym poradzic, to niech mi pan przesle to z powrotem, na co za kazdym razem otrzymywalem odpowiedz, ze bedzie juz w przyszlym tygodniu.

 

Poza tym, nie uważam, ze 80 pln za tą przeróbkę to jest mało, zwłaszcza, że ten sprzęt jest już teraz warty moze maksymalnie cztery razy tyle.

 

Muszę zrozumeć, taak?

Jedyne, co muszę zrozumieć, to żeby nie płacić z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

W takim razie w poniedziałek odsyłam to "cacko"na nasz koszt i życzę powodzenia w wykonaniu dobrej obejmy u innego wykonawcy, bez urazy młody człowieku ale tym tonem nie będziemy dalej rozmawiać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to pan jest na mnie obrazony!!!

 

to jest po prostu smiechu warte, co pan robi i co pan wygaduje!!!!

 

1. zaplacilem z gory za usluge

2. otrzymalem obietnice wykonania w dwa tygodnie

3. owe obietnice powtarzaly sie za kazdym razem, kiedy do pana dzwonilem

4. wreszcie zaczalem prosic, zeby mi pan po prostu odeslal obiektyw

5. znowu przez miesiac otrzymywalem zapewnienia, ze dostanę sprzęt z powrotem w ciągu tygodnia

 

w międzyczasie ominęły mnie ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA i powoli omija mnie kometa

 

I PAN JESZCZE MA PRETENSJE DO TONU MOJEJ WYPOWIEDZI?????????

 

Niech sie pan nad tym zastanowi i na przyszlosc nie podejmuje sie zobowiązać, ktorych nie potrafi dotrzymać

 

PS. Podejrzewam, ze gdybym nie napisał o tym na forum, dalej przetrzymywał by pan mój sprzęt odpisując czasem na e-maile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.