Skocz do zawartości

WIDOCZNOŚCIOWE KAMERY ONLINE na dalekieobserwacje.eu


Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach skryptu, który tworzy miniatury on the fly oraz daje możliwość sortowania wg daty udało się !!!!!!!!

Przetestować można klikając w górnej części kamerki. Historię ustawiłem na 150 zdjęć wstecz.

http://www.dalekieob...u/?page_id=8164

Świetnie, szkoda tylko że nie ma jakiejś ramki z listą fotek ustawionych wg daty tak jak na czeskich kamerkach, ale i tak jest to krok w bardzo dobrą stronę! :helo:

 

Czy udałoby się ustawić jakieś przyciski do sterownia przechodzeniem po zdjęciach do przodu i wstecz ? Przyznam że istnienie tej funkcji odkryłem klikając zupełnie przez przypadek na wyświetlone zdjęcie. Działa na lewej i prawej połówce zdjęcia (analogicznie do przodu i wstecz) ale można tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W ramach ciekawostki - chyba jakiś bolid na kamerce z Widnicy się złapał.

 

To są raczej samoloty kołujące nad Krakowem, już kilka razy widziałem taki obiekt.

 

P.S. Czy istnieje jeszcze jakieś miejsce poza Widnicą, które oferuje tak pełną panoramę Tatr ?

a20101114061038bigsh.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się kamerka w Busku-Zdroju na góry, tym bardziej że widać stamtąd od Magury Małastowskiej aż do Pilska.

Sam niestety nie znam osób, które mogłyby w czymś takim pomóc, a poza tym teraz zbliżają się wybory więc nikt się taką "pierdołą" jak kamera z widokiem na Tatry nie zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się kamerka w Busku-Zdroju na góry, tym bardziej że widać stamtąd od Magury Małastowskiej aż do Pilska.

Sam niestety nie znam osób, które mogłyby w czymś takim pomóc, a poza tym teraz zbliżają się wybory więc nikt się taką "pierdołą" jak kamera z widokiem na Tatry nie zajmie.

Dalekich obserwatorow juz troche w calej Polsce jest, wiec elektorat nie do pogardzenia :) Teraz priorytetem powinna byc kamera skierowana na Jeseniki, bo w tym kierunku jeszcze podgladu nie mamy. Idealna ku temu lokalizacja bylyby Gliwice, z jakiegos wysokiego budynku, ewentualnie z Kukurydz w Katowicach. To raz na zawsze rozwiazaloby dylemat 'ćo robimy wieczorem'. Oprocz tego Koledzy z terenow wschodnich mogliby wygospodarowac u siebie PO z widokiem na Tatry - mielibysmy i tutaj poglad na sprawe widocznosci. Na koniec z kolei moglibysmy sie wspolnie szarpnac na kamere na Radhoscie, ktora skierowana na Schneeberga moze raz w roku dalaby obraz, na ktory czeka chyba wiekszosc osob na tym forum! Tak to widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest propozycja postawienia kamery na Liwoczu. Możemy mieć darmowy prąd oraz internet. Od siebie mogę dorzucić 70% sprzętu, pozostaje zrzutka ok 200zł na dodatkowy osprzęt.

Kto chętny ?

 

P.S. Wrzuciłem kilka ciekawszych fotek z kamer na Picasa:

http://picasaweb.google.com/r.klisinski/KameryHDDalekoobserwacyjne#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uczyli nas w szkołach że Galicjoki to ubogie chłopy ;) .

A tak serio mówiąc, to dajecie swoim czynem dobry przykład dla tkz. Polski A, z której to wywodząca się pewna pani minister powiedziała kiedyś, że nie ma co w Polskę wschodnią inwestować, bo tam co najwyżej można na wakacje przyjechać... Otóż wy inwestujecie w nią sami, bez niczyjej łaski :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrekk

Andis

Voytas

...

 

Dzięki wielkie za wsparcie w projekt nowej kamery na Liwoczu.

Wyślę Wam unikalne hasła dostępowe do historii zdjęć w max rozdzielczości 4Mpix.

 

P.S. Zabieram się za kamerę, myślę, za za ok 14 dni będzie gotowa, następnie montaż, wiec jak wszystko dobrze pójdzie na początku stycznia ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.