Skocz do zawartości

Kotka - brrr aż strach się bać


Rekomendowane odpowiedzi

Oj przebiegłe to zwierzeta... wczoraj 2 koty wlazły pod maskę mojego Poloneza bo od silinika jest ciepło. I na nieszcęście były tam gdy mój tata zapalił silnik bo nie wiedział że tam są. Dzisiaj pod maską jest pełno krwi i kociego futra. :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: Bierdne kotki :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie sierściuchy... :x

We czwartek jeden którego dokarmiamy w pracy przyniósł mi myszkę a jak ją niósł to już z daleka oznajmiał to miałczeniem. Potem połozył ją pod moje nogi a gdy nie skorzystałem z poczęstunku, zaczął ją jeść aż chrupało brrrrrrrrrrrrr. Myslałem że wykonam :wymiotuje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj każę zaglądać moim starszym pod maski samochodów :lol: na mojej ulicy jest pełno kotów no i ja mam dwa

a co do przynoszenia wszelakich zwierzątek martwych lub nie to mój pies się w tym specjalizuje ze względu na jego myśliwską naturę jednak tata przed kupnem psa nie wziął tego pod uwagę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym nie lubiał kotów bo te domowe sa kochane ale te hodowane przez lokatorów mojego bloku w piwnicach to będe :pistol: :whip: .

Skończyło sie okaleczniem zwierzątek teraz jeden jest oskalpowany a drugi bez nogi :cry2: a pod maska straszny widok mój tata mało nie :wymiotuje: ehhh biedne zwierzątka :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja miałem ciekawą przygodę z kotkiem.

pewnego razy coś miałczało w śmietniku......

miałczenie było w stylu "POMOCY!!"

takiego miałczenia nie słyszy się zbyt często.

więc ja do nego "kici kici" a kotek jeszcze głościej "miał miał"

Postanowiłem zaglądnąć do tego śmietnika bo miałczenie było mocno niepokojące. Po wstępnych oględzinach śmietnika okazało się że mały kotek włożył głowę do rury w kontenerze i nie mógł jej wyciągnąc, to było satraszne! nie wiedziałem jak mu pomóc.

była ósma rano w sobotę, pobudke zrobiłem kilku osobą :) i zrobił się sztab kryzysowy d/s ratowanie bogu ducha winnego kotka śerści białej.

Jakie kolwiek próby wypchania mu głowy z tej rury kończyły się tym że kotek się dusił.

Więc postanowiłem wybudzić ze zimowego snu okolicznego weterynarza.

Niestety trzeba było kotka uśpić conajmniej na godzine ( naszczęście tylko na godzinę) i po zastosowaniu oleju (nie śilnikowego) udało sie mu ten bezmyślny łep'ol (czyt. głowę) wyciągnąć.

Och..... ale było zamieszania z powodu jednego małego kociaka.

Ale nie mogłem pojechać do pracy z myślą że on nie może tego łepola wyciągnąc z rury.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co na to Tygrys...?

 

Tygrysowi niektóre fotki podobaly się bardzo , inne mniej .

Niektóre wypowiedzi sa takie , że należałoby zawiadomić odpowiednie organa . Postawa Adama bardzo sie Tygrysowi podoba . Oby wiecej takich ludzi . Natomiast innymi wypowiedziami Tygrys jest mocno zniesmaczony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie sierściuchy... :x  

We czwartek jeden którego dokarmiamy w pracy przyniósł mi myszkę a jak ją niósł to już z daleka oznajmiał to miałczeniem. Potem połozył ją pod moje nogi a gdy nie skorzystałem z poczęstunku, zaczął ją jeść aż chrupało brrrrrrrrrrrrr. Myslałem że wykonam :wymiotuje:

 

On chciał się z Tobą podzielić zdobyczą , znaczy lubi Cię . trzeba było Mu grzecznie podziękować i pochwalić Go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius
koty i psy to pasożyty :(  tak ostatnio wnioskowano w programie telewizyjnym i jak spojrzeć na to ze strony bilogii to rzeczywiście tak jest :lol:

 

Jasne, a pchły i wszy to zwierzęta futerkowe.... :D

 

Pewnie że futerkowe, przecież w futerkach przesiadują... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.