Skocz do zawartości

Oficjalne koszulki - prezentacja projektu


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

W załączniku prezentuję Wam projekty koszulek, które dostępne będą na zlocie w limitowanych seriach. Czarna koszulka z długim rękawem oferowana jest przy zakupie karnetu, natomiast wersja standardowa, niebieska, będzie do kupienia w trakcie imprezy - dla chętnych. Koszulkę wymyśliłem w zasadzie dla siebie, żeby jakoś na sobie uczcić obchody MRA2009. Inaczej mówiąc, jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to także będzie miał okazję ją ponosić

 

Poniżej projekty.

 

Wersja okolicznościowa, StarParty - longsleeve:

koszulka2.jpg

 

Wersja MRA, t-shirt:

koszulka1.jpg

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem również zainteresowany obydwoma wersjami, pod jednym wszakże warunkiem - czy jest dostępny rozmiar XXXL (najmniej XXL)? Bo ja w inne nie wchodzę a w sklepach to spodni na mnie nie mają. Będę oczekiwał na informację od p.Adama w tym wątku a organizatorom i wszystkim uczestnikom zlotu życzę czystego nieba i udanego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od stanów magazynowych po zlocie i od zainteresowania. Teoretycznie mogę wyprodukować dowolną ilość, ale wolałbym nie zostać z paroma set koszulkami w szafie ;) .

Adam, nie po to siedzę na forum tyle lat, żeby kogoś w jajo robić.

Ja coś to proszę:

- wersja okolicznościowa, StarParty - longsleeve

- wersja MRA, t-shirt

(rozmiar koszulek - L)

daj znać na priva albo info na forum gdzie kasę przelać.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie po to siedzę na forum tyle lat, żeby kogoś w jajo robić.

Ja coś to proszę:

- wersja okolicznościowa, StarParty - longsleeve

- wersja MRA, t-shirt

(rozmiar koszulek - L)

daj znać na priva albo info na forum gdzie kasę przelać.

 

Krzyśku no co się złościsz, to zawsze jest problem dystrybucji, wziąć karton koszulek na zlot i rozdać użytkownikom to żadem problem,

ale już pakować każdą w kopertę, zaadresować no i jechać na pocztę czy zamawiać kuriera to już koszmar, sam pewnie nie jedną rzecz sprzedawałeś wiec sam wiesz jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku no co się złościsz, to zawsze jest problem dystrybucji, wziąć karton koszulek na zlot i rozdać użytkownikom to żadem problem,

ale już pakować każdą w kopertę, zaadresować no i jechać na pocztę czy zamawiać kuriera to już koszmar, sam pewnie nie jedną rzecz sprzedawałeś wiec sam wiesz jak to jest

Jacku a gdzież tam się złoszczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy będzie taka opcja sprzedaży koszulek poza zlotem to sam wpisuje się na listę. Sam bym wziął koszulkę MRA - w rozmiarze M.

Jeśli się znajdzie wielu chętnych z terenu Krakowa, to chętnie pomogę w dystrybucji na tym terenie tak by nikt nie musiał wysyłać zbyt dużej ilości paczek/listów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - myślę, że ten wątek służył zaprezentowaniu przez Adama projektu, a nie tworzeniu listy oczekujących. Dajcie chłopakowi chwilę wytchnienia - w związku z organizacją ma teraz pewnie 1001 ważniejszych spraw na głowie (takich "być albo nie być" dla całego przedsięwzięcia).

Skoro jest wielu chętnych, to i koszulki po zlocie zapewne będą dla wszystkich, choćby zorganizować przedpłaty i zrobić dodatkową partię.

 

W każdym razie po zlocie i tak trzeba będzie zorganizować całość profesjonalnie od nowa, a nie zbierać rozproszone w wątku informacje kto się dziś zadeklarował, na ile sztuk, i czy wciąż podtrzymuje chęć zakupu.

 

Jak ktoś jest "zasłużonym postopisaczem", wątpię by został na lodzie ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - myślę, że ten wątek służył zaprezentowaniu przez Adama projektu, a nie tworzeniu listy oczekujących. Dajcie chłopakowi chwilę wytchnienia - w związku z organizacją ma teraz pewnie 1001 ważniejszych spraw na głowie (takich "być albo nie być" dla całego przedsięwzięcia).

Skoro jest wielu chętnych, to i koszulki po zlocie zapewne będą dla wszystkich, choćby zorganizować przedpłaty i zrobić dodatkową partię.

 

W każdym razie po zlocie i tak trzeba będzie zorganizować całość profesjonalnie od nowa, a nie zbierać rozproszone w wątku informacje kto się dziś zadeklarował, na ile sztuk, i czy wciąż podtrzymuje chęć zakupu.

 

Jak ktoś jest "zasłużonym postopisaczem", wątpię by został na lodzie ;)

 

 

Poczekajmy do zakończenia zlotu wtedy Adam podejmie decyzję co do koszulek apropos koszulki są świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do zakończenia zlotu wtedy Adam podejmie decyzję co do koszulek apropos koszulki są świetne :)

To nie kwestia decyzji, bo ja z chęcią każdemu zrobię. Tylko w tej chwili raz, że nie mam czasu, a dwa, trudno mi oszacować nakład produkcyjny, bo w fabryce muszę "kartonami" zamawiać. Po zlocie będę miał po prostu jakąś aproksymację. Wtedy zlecę produkcję drugiej partii.

 

Może uda mi się do tego czasu ogarnąć umowę z pośrednikiem od płatności internetowych tak, żeby te transakcje działy się automatycznie. To mnie mocno odciąży i sprawi, że sprzedaż gadżetów będzie przyjemnością. No może jeszcze tylko wysyłka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zamówić T-shirt MRA zamiast zlotowej koszulki longlseeve podczas rezerwacji miejsc? Czy trzeba osobno?

Rozumiem, że noszenie I Love AF może być lekko krępujące ;):szczerbaty:

Jeżeli jej sobie nie życzysz, otrzymasz wersję MRA.

 

Przy odbiorze "welcome pack-u" przypomnij się z tą prośbą, a ją wypełnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.