Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę 8", i inne


Mat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poprzednik się rozmyślił wieć rozbijam zestaw na czesci:

 

1. Montaż + napęd - sprawa w toku

2. Tuba 150/750 - wolny

Zachęcam do kupna tuby - jest praktycznie nowa, nie chce żeby się u mnie kurzyła <_< ... lepiej niech koś ją wykorzysta np. do astro foto B) ... cena do negocjacji, ale pamiętajcie że jest jak nowa... cena wysyłki tuby spada do 35 zł (wcześniej było 50 - 55 zł)

 

Karell, jeśli nadal jesteś zainteresowany przeciwwagami to napisz do mnie na maila, bo widzę że nie możesz odbierać PW

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Montaż + napęd - sprzedany

2. Tuba SW 150/750 - wolny - zachęcam do kupna stan praktycznie idealny(!!!), gwarancja jeszcze około 1 roku. cena do negocjacji, bardzo mi zalezy by sprzedać ją do 25 września :/

 

Witam

 

Obniżam cenę tuby Sw 150/750

470 zł

przesyłka na mój koszt

W komplecie są obejmy, a także dodaję szynę dovetail(kilka odprysków farby poprzez mocowanie do montażu) do zamontowania do paralaktyka

Jeśli nie znajdzie się kupiec do końca miesiąca to tuba pozostaje u mnie ;/

Oczywiście będzie możliwość sprzedaży ale wysyłka już ekspresowa nie będzie :mellow: bo nie będę miał tak dużo czasu...

Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem to piszcie na PW, niestety cena jest taka jaka jest raczej mniejsza nie będzie bo top prawie sklepowy produkt

 

Z chodzę z ostateczną cena do 455 zł, to są ostatnie dni kiedy mogę ją sprzedać, jeśli ktoś jest zainteresowany niech szybko pisze

 

pozdrawiam wszystkich

 

Tuba cały czas aktualna

 

Może ktoś się skusi? Na początek przygody astro-foto jak znalazł. Wielu przecież tak zaczynało... :banan:

PS. Przecież nie będę tej tuby trzymał w rekach :szczerbaty: lepiej niech komuś posłuży do rozwijania astro-zdolności.

 

Pozdrawiam i czekam na wiadomości na PW

 

Krótkie podsumowanie:

 

1. Synta 200/1200 Dobson - sprzedane

2. Filtry : UHC -S i Antares - sprzedane

3. Adapter do cyfrówki MicroStage 6030 - sprzedane

4. Tuba optyczna SW 150/750 - wolne

5. Montaż SkyView Orion PRO - sprzedane

6. T-Ring Pentax S (M42) - wolne

7. Przeciwwagi 2x 5,5 kg - sprzedane

 

wciąż aktualne, tuba czeka na szczęśliwego nabywcę!!!

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.