Skocz do zawartości

Województwo Świętokrzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzisiejsze zdjęcia (głownie Beskidów) z Buska.

 

Panorama obejmuje obszar od Beskidu Niskiego aż po okolice Myślenic (podzieliłem na 2 części)

beskidy1.jpg

beskidy2.jpg

 

Kilka wycinków

 

Luboń Wielki i Szczebel

luboń.jpg

 

Mogielica i Gorc (widać śnieg na polanach)

mogielica.jpg

 

Tatry (widać śnieg w Tatrach Bielskich)

tatry_pano.jpg

 

Pasmo Radziejowej (z okna)

sadecki.jpg

Edytowane przez twmichal
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kurczę, widzę tutaj te zdjęcia Tatr z Sandomierza i jestem w szoku. Mieszkam tu tyle lat i nigdy nie udało mi się ich dostrzec, a fotografować nie próbowałem. Nie sądziłem, że to możliwe. A w Pieprzówkach bywam często z takimi Rudymi psami. Gdyby ktoś z Was mnie spotkał to proszę zagadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, widzę tutaj te zdjęcia Tatr z Sandomierza i jestem w szoku. Mieszkam tu tyle lat i nigdy nie udało mi się ich dostrzec, a fotografować nie próbowałem. Nie sądziłem, że to możliwe. A w Pieprzówkach bywam często z takimi Rudymi psami. Gdyby ktoś z Was mnie spotkał to proszę zagadać :D

 

A nie pogryzą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pogryzą? ;)

Nie ma takiej opcji- najłagodniejsze stworzenia jakie w życiu widziałem :) Aczkolwiek rozumiem, że ktoś mógłby się przestraszyć jak takie Rudzielce zaraz po wyjściu z wody wyskoczą z krzaków. Jeśli szczekają- znaczy, że chcą żeby im rzucać :) To powinno pomóc w identyfikacji www.facebook.pl/tollery.sandomierz :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem widok z 21.07.2013 z Ostrów Tuszowskich w kierunku Świętego Krzyża - 75 km. Zdjęcia choć wykonane z Podkarpacia zawierają obraz głównie Świętokrzyskiego :)

IMG_5602_konwersja_opis_mini.jpg

Edytowane przez Rymek
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Marnie, ale jest: Święty Krzyż 118 km. z Czchowa

Teleskop SCT 8"+reduktor ogniskowej =1250 mm

128936375.jpg

 

Kościół w miejscowości Gręboszów 47 km. 128936372.jpg

 

Panorama 55mm kąt ~90 (pokazuje jak trudno to było dostrzec)

 

http://static.panoramio.com/photos/original/128936445.jpg

 

128936445.jpg

Edytowane przez Siwołysy
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może i odległości nie duże ale moje pierwsze obserwacje. Zdjęcia z Góry Lewoszowskiej w okolicach Radoszyc. Pierwsze Kominy elektrowni Bełchatów i Góra Kamieńsk odległość 59 km. Drugie Góra Chełmo odległość 34 km .Zdjęcie trzecie Jura odległość 74km.

post-29113-0-52291800-1465395620_thumb.jpg

post-29113-0-94228800-1465396088_thumb.jpg

post-29113-0-99667400-1465396422_thumb.jpg

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Jestem nowy więc chciałbym się dowiedzieć od innych osób, czy na tym zdjęciu jest widoczny szczyt w Tatrach czy chmura ? Tak pośrodku zdjęcia przy powiększeniu powinien być widoczny taki trójkącik. Skontrastowane zdjęcie się nie mieści, więc proszę samemu skontrastować aby lepiej zobaczyć. Na zdjęciu w aparacie jest widoczna taka piramidka,a w komputerze prawie nie widać. Dla podpowiedzi miejscem wykonywania zdjęcia jest wschodni kraniec Kielc przy Domaszowicach, a czas 26 lipca przy zachodzie Słońca. Proszę o odp.DSC00339.thumb.JPG.2085f471e3c817d76f55696c577bcd00.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.