Skocz do zawartości

Drugi Czarnobyl?


Rekomendowane odpowiedzi

eee tam, niech sobie ruski wierca, moim zdaniem to jest mocno wyolbrzymione a jacys amerykanscy jajoglowcy sie boja, hehehe, niech sobie popatrza na swoje podworko, bo mnie osobiscie bardziej od ruskiego odwiertu niepokoi amerykanski projekt HAARP, ktorym to mozna robic takie cuda niemal jak z filmu science fiction.

ciagle wszedzie sie gada, ze ociepla nam sie klimat i wogole, a skad mam qwa wiedziec czy to wlasnie nie jest sprawka amerykanskiej maszynki na Alasce, ktora miedzy innymi ma mozliwosc podgrzewania atmosfery.

dla zainteresowanych podaje adres gdzie mozna sobie poczytac o tym cudenku:

 

 

http://www.zb.eco.pl/zb/177/military.htm

 

 

poczytajcie sobie jeszcze jak to dziala na ludzki umysl i inne takie rzeczy.

dla mnie to wlasnie amerykanie sa bardziej falszywym narodem od ruskich, ot tyle.

 

aha dodam jeszcze tyle ze ten przesyl energii o ktorym oni tam pisza to juz dawno dawno temu zostal wymyslony przez geniusza o nazwisku Tesla, a nie przez jakiegos fraglesa ktorego oni tam wymieniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys podpisuje sie pod tym wszystkimi swoimi czterema łapkami . I też tak fajnie bluzga na kocim forum / qwa , QPM , QZMWDR / , jak dzieje się jakaś krzywda kotu . Kopiowałem tu wykład prof Miodka ??????????? Chyba tak .... Muszę sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w pełni się zgadzam, amerykanie ale i rosjanie dysponują wiedzą, która użyta w niewłaściwy sposób mogłaby doprowadzić do zagłady ludzkości i nie chodzi tu tylko o energię jądrową. Energię tą można przesłać w każdy punkt kuli ziemskiej, spowodować trzęsienia ziemi, powodzie, huragany i inne kataklizmy. Jest to nowy rodzaj broni masowego rażenia - dodatkowo w USA prowadzi się badania nad bronią wysyłającą infradźwięki - uszkodzenia ciała występują wewnątrz bez naruszenia struktur zewnętrznych.

Nie bez powodu podczas pożaru zaginęły dokumenty z domu Tesli po jego śmierci (ok. kilku tysięcy projektów i patentów). Sam starał się ukryć wiele swoich wynalazków przed światem, twierdził, że mogłyby doprowadzić do zagłady świata, wiele dokumentów i notatek sam zniszczył - wg niego energia jest wszędzie i to za darmo tylko trzeba umieć ją pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.