Skocz do zawartości

Promocja Polski na świecie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne obawy że nas tak naprawdę nikt nie poznał i nic o nas nie wie . Mam gości z Londynu i ten mój zięć zachwyca się krajarką do pieczywa , kombajnem do miksowania i nawet żarówkami energooszczędnymi . Gdzie jesteśmy ? Ten gość chciał mi zrobić prezent i przywiózł ( nie śmiejcie się) na jednej płytce 400 gierek komputerowych . Chę chę , jak usłyszał że mój już stary komp ma procka 2 Giga to zgłupiał . Dwa lata temu była też u mnie w gościach dziewczyna z Brazylji( ładna bestia ). Prosto z Copa Cabana . Też myśłała że u nas renifery ciągną sanie a zobaczyła najnowsze bryki Merole i BMW , była w szoku . Do tego pytania pani oficer w Angli . Ja mam ich wszystkich serdecznie w D.... i nigdy bym u nich nie podjął pracy . No mogę pomyśleć czy dobrych niemieckich robotnic nie zatrudnić . Jestem patriotą i dla mnie mój kraj i ludzie to wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, znam przypadki ludzi którzy myśleli że Polska to Afryka a Kopernik to Niemiec :? W czasie wakacji poznałem 3 Włoszki, niegłupie, studentki ASP we Florencji (nota bene ekstra laseczki ;)) i nie potrafily wymienić żadnego Polaka poza Papieżem. Poza tym mam dokładnie takie same wrażenia jak Ty. :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest dokonałą okazją żeby promować naszą Polskę . Róbcie wszystko żeby Polak nie miał opinii pijaczka i złodzieja . Ja z moich kumpli nie znam nikogo kto byłby złodziejem i nieukiem . Ci koledzy którzy znają język angielski powini promować Polskę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy była ostatnio delegacja z Chin, Niemiec i Angli i to co Piotrek napisał dokładnie się pokrywa z ich wiedzą o Polsce. Dla nich polski przemysł ciężki ( tak im się wydawało :lol: ) to stare ruskie koparki, łopaty i kilofy. Jakie było ich zdziwienie gdy zobaczyli jedne z najnowocześniejszych maszyn na świecie polskiej produkcji, a do tego jeszcze i swoje własne, bo angielskie typu "Joy" i niemieckie "Westfalia" :lol: Uczciwie stwierdzili, że jeszcze muszą się dużo nauczyć jeśli chodzi o branże przemysłu w której pracuję :wink: Chinolom to aż kopary opadły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Wojewódzki dał wczoraj piękny popis na cały świat jaki to zniego polski cham i prymityw :( poprostu zachował się genialnie na edycji idola światowego :evil: , wczoraj widziałem też program o polsce na travel planet i głupia brytyjka umiała tylko pokazywać w nim traktory, polonezy, krowy, awarię autobusu, bankomat na jasnej górze, oraz pozostałośc jak to ujeła po epoce komunizmu czyli bary mleczne a jak pojechał do Zakopca to były tylko urywki jak kupuje oscypka i wtoczyła na jakieś góralskie wesele...............dno totalne :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Wojewódzki dał wczoraj piękny popis na cały świat jaki to zniego polski cham i prymityw :(  poprostu zachował się genialnie na edycji idola światowego :evil: , wczoraj widziałem też program o polsce na travel planet i głupia brytyjka umiała tylko pokazywać w nim traktory, krowy, awarię autobusu, bankomat na jasnej górze, oraz pozostałośc jak to ujeła po epoce komunizmu czyli bary mleczne a jak pojechał do Zakopca to były tylko urywki jak kupuje oscypka  i wtoczyła na jakieś góralskie wesele...............dno totalne :x

 

Znowu to puścili...już chyba z 5 razy to widziałem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem edycję światowego Idola i przykro mi było ze nas reprezentuje Kuba W . To nie była dobra promocja Polski . Na szczęście mam pozytywny przykład . Nasz forumowy kolega Darek wyszukał na necie polskiego profesora który ma uznanie wśród wielu sław swiatowych poczytajcie sami : http://astro.ia.uz.zgora.pl/old/abramowicz/start.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie popadajcie w samouwielbienie. proszę was o zastanowienie się i wymienienie po trzy nazwiska osób, które zpaisały sie w historii Europy, a były Hiszpanami, Belgami, Holendrami, Dunczykami i powiedzmy Węgrami. Ja dla odmiany mam inne doświadczenia byłem wielokrotnie lepiej w Szwajcarii przyjmowany niż Hiszpanie, Niemcy i Anglicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.