Skocz do zawartości

ETANOL


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki prosze was o wsparcie .Mam do zrobienia referat czy zadanie z chmi na temat etanolu szukałem wszedzie ale jest tego małoi nie wszystko moze wy mi pomozecie .Chodzio 'etanol"

-zastosowanie etanolu

-działanie etanolu na organizm człowiek (pozytywne i negatywne skutki) .Jezeli zan ktos jaks fajna stronke z tym to podajcie mi link a ja sobie cos wyboire .Pozdrawiam Piotrek  :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etanol to inaczej Alkohol etylowy.

W przyrodzie występuje pod postacią: spirytusu (denaturatu), wódki, wina, piwa

 

Zapodaj w googlach te wszystkie pojęcia to chyba Ci odnośników wystarczy abyś cos sobie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyślij mi kilka flaszek etanolu pod postacią Balvenie Single Malt 10 letniej,  ewent. zwykłego Balentines. Coś tam napiszę na temat działania na mój organizm. Zapewniam, pióro będę miał lekkie...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Piotrek mialem awarie w terenie (serwer padl) i musialem jechac, ale bede sie z nia juz dzisiaj widzial wiec pogadam na ten temat

jak nie bedzie materialow to wysle ci chociaz adresy stron - bo ona cos tam o alkoholach przygotowywala

(a ja sie zalalem w trupa heheheh)

astropozdroowka swiateczne

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym etanolem?  Wejdź na onet.pl, wstukaj etanol w wyszukiwarkę i masz tekstu na 100 stron.  Drugi bądź trzeci temat jest fajnie zrobiony: wzory, doświadczenia, zastosowanie i ilustracje.  Chyba coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.