Skocz do zawartości

[S] Kątówka 2" i Adapter SCT WO, filtr Antares ND13 2"


Piotrek L.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z powodu nieużywania części sprzętu (nagminne wykorzystywanie rzadko używanego teleskopu tylko do astrofoto), rozpocząłem wietrzenie walizki.

Do sprzedania mam następujące pozycje:

 

1. Nasadka kątowa William Optics dielektryczna 2", kupiona trzy lata temu w DO.

 

Katowka-01.jpg

 

Katowka-03.jpg

 

Katowka-02.jpg

 

Lustro jest w stanie idealnym, czyszczone było całe cztery - pięć razy, czyli jak na dielektryka to niewiele.

Sama nasadka ma ślady użytkowania. Na nosku 2" widać lekkie, aczkolwiek widoczne rysy. Kilka rysek jest też na korpusie, ale nie są to jakieś "mocne" ślady.

Do kątówki oczywiście obie oryginalne zaślepki, oraz redukcja na 1,25". Wszysko w oryginalnym pudełku z gąbką.

Cena jaka mnie interesuje to 380PLN plus przesyłka, do negocjacji.

 

2. Adapter Wiliam Optics SCT/2" kupiony nieco ponad dwa i pół roku temu. Używany niewiele, ale po małym upadku widoczne są na nim lekkie obicia, widoczne na zdjęciu.

Gwint SCT w stanie idealny, clamping ring jak najbardziej w standardzie, oraz oryginalne pudełko. Wysyłka będzie oczywiście w pełni zabezpieczona!!!

Cena 120PLN plus wysyłka - do negocjacji!

 

adapter-01.jpg

 

adapter-02.jpg

 

adapter-03.jpg

 

3. Filtr Antares ND-13 2", kupiony w AK też około trzech lat temu. Optycznie stan bardzo dobry, jedynie na pierścieniu mocującym fitr w oprawie widać ryski, ale tylko tam - szkło jest bez jakichkolwiek zadrapań, choćby maleńkich!

Rysy powstały kiedy potrzebowałem na kilka dni wykręcić filtr z obejmy, a ponieważ nie chciałem porysować szkła, więc porysowała się obudowa :(

Cena 70PLN plus przesyłka - do negocjacji!

 

filtr-01.jpg

 

Z uwagi na to że mieszkam poza Polską informuje, że od niedzieli (22-gi listopada) do czwartku (26-ty listopada) będe w Polsce, więc wysyłka będzie natychmiastowa. Potem "przerwa" do Bożego Narodzenia ;)

W powyższym terminie możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam :Beer:

Piotrek

Edytowane przez Piotrek L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.