Skocz do zawartości

Synta 10"


lukasx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania Sytne 10" przeznaczoną pod montaż paralaktyczny ale jest dokupiona druga szyna i tuba jest przystosowano do montażu dobsona.

Montaż oceniam na stan dobry ,był on wycinany ręcznie więc nie wszystkie elementy są idealnie równe.Montaż kreci się na trzech łożyskach.

Tuba posiada kilka małych wgnieceń i kilka zadrapań widocznych na zdjęciach.Szukacz oceniam na stan dobry- ,nie ma w nim krzyżyka.Do zestawu dodaje standardowy okular plossl 25mm.

Sprzedaje ponieważ nie mam miejsca na dwa teleskopy i Synta jest duża i jednak trochę waży.

Cena 1300zł lub wymiana na montaż EQ-5 z napędami w obu osiach lub z GO-TO(na tym bardziej mi zależy).Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem na koszt kupującego.

pozdrawiam

Synta- amortyzacja tuby.jpgP1050837.JPGP1050840.JPGP1050842.JPGP1050843.JPGP1050848.JPGP1050854.JPGP1050855.JPGP1050858.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.