Skocz do zawartości

Sylwester . gdzie balowaliście ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wogóle miałem pecha. Siedziałem z bratem i kolegą na chałupie i filmy oglądaliśmy, na kompie graliśmy i trochę jeszcze w pingla graliśmy. Nic ciekawego. Ale jak byłem o 24 na dworze to chociaż niebo miałem czyste to sobie oglądałem trochu. Zobaczyłem meteora. :lol: Chociaż jedno pocieszenie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o 23:20 wsiadłem w samochód i pojechałem do Babci, która mieszka przy Trasie Łazienkowskiej w jednym z tych trzech charakterystycznych wysokich wieżowców na 14 piętrze. Wyszedłem na balkon z moim Kronosem i obserwowałem Pałac Kultury (widziałem nawet kawałek sceny) i wogóle W-wę. O północy był szampan i podziwianie fajerwerków na tle stolicy. Dziwi mnie tylko fakt, że o ile pamiętam z Pałacu Kultury mieały być wypuszczane tony rakiet i fajerwerków przez ok. 10min (tak mówili w TV) niczym w Australii (ten kto widział to, ten wie o co chodzi 8) ) A tu nic oprócz paru rakiet i serc.

Sam też dałem pokaz, tylko że 2 z moich 6 rakiet zamiast polecieć w powietrze poza balkon, jakoś nie mogły się oderwać od niego. To chyba moja wina, bo źle zamocowałem patyki od rakiet do poręczy balkonu i wten sposób balkon mojej Baci przeżył dwie potężne eksplozje :wink: :wink: :wink:. Co prawda trochę smogu dostało się do mieszkania, ale nikt się nie zatruł, szyby też nie poleciały.

Reasumując najbardziej podobały mi się widoki W-wy po północy. Po jakimś czasie cała stolica została pokryta gęstym smogiem i nie widziałem nawet Ściany Wschodniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)

 

A ja Sylwestra spędziłem z kolegami na plaży. :P Na niebie nie było ani jednej chmurki, więc efekt był niesamowity. Zimno też było... :) Potem poszliśmy w miejsce oficjalnej imprezy, gdzie bawiło się miasto, potem do kolegi, a potem już nie pamiętam. :lol:

 

Szczęśliwego Nowego Roku. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem. Od swiat rezydowalem z przyjaciolmi w wynajetej chacie na koncu tego kraju - a dokladniej pod bialoruska granica w Puszczy Bialowieskiej. To taka celowa ucieczka od cywilizacji. Piekne miejsca - brak slow zeby opisac. Sam sylweter w srodku lasu, gigantyczne ognisko, przed i po kuligi (sniegu prawie po kolana), pieczenie dzika i takie tam cuda na kiju ;)...

Miejscowa ludnosc bardzo zyczliwa, nawet straz graniczna zawitala na nasza "zabawe".

 

Zakochalem sie w naszych wschodnich "kresach". To jest TO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieczenie dziaka i takie tam cuda na kiju ...

 

Adam widać żeś jeszcze do siebie nie wrócił.... podoba mi się "pieczenie dzia(d)ka i takie tam cuda na kiju" :wink:

A szampana to chyba z Newtona piliście bo a już ci go pewnikiem zabrałeś pod to ciemne kresowe niebko??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!! :D

 

Ja balowałem u znajomego... przy piwQ i dobrej muzyce :P O północy na dworze poszalelismy trochę z fajerwerkami (nie było ofiar śmiertelnych) kilka lekkich poprarzeń :wink: Wróciliśmy do imprezowania ponownie :D Skończylismy koło 6 rano, mała drzemka i znów imprezka ostatecznie wrócilem do domku koło 17stej. Imprezka Qlturalna było OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się z Żoneczką na baaaalu zylwestrowym w Mechlinach pod Poznaniem. Fajny dworek w lesie - ciemne niebo (chyba bo były chmurki) możnaby urządzić mały zlocik w gronie astrosąsiadów :astrobrac: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.