Skocz do zawartości

Astronomia a Allegro.pl


Rekomendowane odpowiedzi

To że nie podałeś adres na alegro a inni nie to nie znaczy że nie znaja sie na alegro??? :evil:

 

Ty tam tylko nie kupujesz, inni także.

Pozatym jabys się zapytał gdzie mozna kupić książki to by ci napewno ktoś odpowiedział że na alegro,

Powiem jeszcze tylko tyle że jest translator tłumaczący z anagelskiego na polski i z polskiego na anagelski.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie moje pytanie dotyczyło tego dlaczego nikt nie licytuje astronomicznych książek chociaż jest tam np. Niebo na dłoni. Napisałem że "się nie znają" żeby sprowokować do dyskusji ale sprowokowałem do mordobicia... Co do translatorów, to gdybyś chociaż raz taki widział na oczy to byś wiedział że nie da się go używać do skomplikowanych tekstów bo wychodzą głupoty tak jak tu już ktoś pisał. A moje tłumaczenia nie tylko są wierne ale nie są odróżnialne od książek i artykułów pisanych przez native speakerów. Ale jak widać u niektórych to budzi chorą zazdrość albo zawiść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie moje pytanie dotyczyło tego dlaczego nikt nie licytuje astronomicznych książek chociaż jest tam np. Niebo na dłoni. Napisałem że "się nie znają" żeby sprowokować do dyskusji ale sprowokowałem do mordobicia... Co do translatorów, to gdybyś chociaż raz taki widział na oczy to byś wiedział że nie da się go używać do skomplikowanych tekstów bo wychodzą głupoty tak jak tu już ktoś pisał. A moje tłumaczenia nie tylko są wierne ale nie są odróżnialne od książek i artykułów pisanych przez native speakerów. Ale jak widać u niektórych to budzi chorą zazdrość albo zawiść.

 

Karolu, co sie z toba dzieje? Przeczytalem wszystkie twoje posty (takze na A4U) i bije z ciebie taka megalomania lingwistyczna, ze az strach sie bac. Nie wiem gdzie ty zyjesz, ale naprawde sa jeszcze w tym kraju ludzie, ktorzy opanowali cos wiecej, niz li tylko lacine podworkowa.

 

Poza tym, daruj sobie autoreklame w kazdym poscie, ktory umieszczasz na forach astro. Moze tak zaczniesz wiecej energii wkladac w posty merytoryczne... he?

 

Jeszcze raz - jezeli chcesz sprzedawac swoje uslugi to zapraszam do dzialu Jarmark - po to on powstal, wszak nie tylko towary sprzedajemy, ale tez uslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że "się nie znają" żeby sprowokować do dyskusji ale sprowokowałem do mordobicia...

 

Poza eng jeszcze naucz sie psychologii kontaktow miedzyludzkich. Nie dziw sie, ze jak komus piszesz, ze jest GLAB (czyli sie nie zna) to on ci w "morde" ;)

 

Namieszales juz tak dookola siebie, ze chyba powinienes zmienic ksywke i zaczac od nowa. :P

 

I jeszcze jedno - nie dziw sie, ze ludzie juz zaczynaja nieufnie podchodzic do twojej osoby! Zobacz swoj profil i wszystkie posty, ktore tu napisales:

http://www.astro-forum.org/Forum/search.ph...ch_author=Karol

 

Smiem podejrzewac, ze i ten post o allegro jest reklama do sprzedawanych tam przez ciebie ksiazek. Nie chce mi sie nawet tego sprawdzac, bo to nie moja sprawa. Rob co chcesz, ale w odpowiednim do tego miejscu i nie stawaj okoniem na ludzi, ktorym moze sie twoj sposob autopromocji nie podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje żadnego mordobicia tylko tak jak napisał Jesion, nie lubie jak ktoś uważa kogoś za lamera w internecie chociaż go wcale nie zna.

A co twowjej odpowiedzi z tym pierwszym postem że ci chodziło że dlaczego nikt nie sprzedaje książek astro - To pisz pytania dokładnie!!!!

Z tym Translatorem to nie jest tak że go nigdy nie widziałem bo mam 3.

Co prawda masz racje że niedokładnie tłumaczy ale jeżeli ktoś juz coś tam zna z angielskiego to sobie poradzi. :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Translatorem to nie jest tak że go nigdy nie widziałem bo mam 3.

Co prawda masz racje że niedokładnie tłumaczy ale jeżeli ktoś juz coś tam zna z angielskiego to sobie poradzi.  :wink:  

 

Pozdrawiam.

 

Pewnie, ze te translatory nie potrafia dobrze tlumaczyc. Ale dla kogos ze slaba znajomoscia jezyka moga byc naprawde uzyteczne. Tekst wypluty z takiego programu nalezy traktowac jako pewien surowiec, ktory po obrobce moze nabrac wartosci. No ale to trzeba umiec, a my glupie i proste chlopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my jesteśmy zaściankowe głąby :wink: . Karol ,,Wielki'' chciał zarobić na naszej głupocie, ale my jej tak zawzięcie bronimy, iż wygląda na to, że biedak pójdzie z torbami (i to na obu forach) :wink: :wink: :lol::lol::lol::lol::lol:

 

PS. A wystarczyło z jego strony zapytać, gdzie można umieścić takie ogłoszenie i zapewne miałby teraz klientów. Po to właśnie takie miejsce stworzono. Zamiast tego, zapienił się. Panie Karolu, to jest właśnie pańskie ,,Polish logic'' :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie. Nie wiem ile razy jeszcze mam Wam napisać że "nie znanie się" sugerowałem żartobliwie bo po prostu chciałem sprowokować do dyskusji na temat braku licytacji tych książek. Nie musicie sprawdzać czy większość książek w tym dziale jest moich bo nie jest. Tak jak napisałem sprzedającymi jest tam 2 albo 3 "hurtowników" którzy nie znają się na tym co sprzedają (oni też na pewno się na mnie obrażą) bo wystawiają po kilka książek dziennie jak leci a opisy biorą z tyłu okładki. Wasza reakcja wcale mnie nie zdziwiła bo pamiętam jeszcze czasy PRL (byłem wtedy mały ale rozumiałem co się wokół mnie dzieje) jak mówiło się że jak ktoś chce coś prywatnie sprzedać to na pewno złodziej albo inny kapitalistyczny krwiopijca. Rzeczywiście moja sytuacja materialna podobnie jak wielu ludzi w Lublinie jest daleka od normalności ale dorabianie na tłumaczeniach i sprzedawanie książek traktuję na luzie tak jak Amerykanie na swoim ebay.com. I właśnie więcej luzu i tolerancji dla prowokujących dziennikarzy Wam w nowym roku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz:

 

"Zrozumienie bierze się ze słuchania. Przecież napisałem że dziekuję Ci za przeniesienie wątku w bardziej odpowiednie miejsce i zaznaczyłem że nie mówię tego z ironią."

 

a wczesniej:

 

"Wasza reakcja wcale mnie nie zdziwiła bo pamiętam jeszcze czasy PRL (byłem wtedy mały ale rozumiałem co się wokół mnie dzieje) jak mówiło się że jak ktoś chce coś prywatnie sprzedać to na pewno złodziej albo inny kapitalistyczny krwiopijca."

 

Chlopie - gdzie tu logika? Nie rozumiesz, ze w tym zdaniu porownujesz nas do "najlepszych" czasow PRLu?

 

I jeszcz mi wytlumacz:

 

"I właśnie więcej luzu i tolerancji dla prowokujących dziennikarzy Wam w nowym roku życzę.

"

 

Kto tu niby jest tym prowokujacym dziennikarzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.