Skocz do zawartości

Astro-kalendarz na 2010


orchidee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

Niestety zagapiłam się i nie zamówiłam kalendarza :(http://www.astronomia.slupsk.pl/Kalendarz_2010.aspx

 

Czy może ktoś z Was zamówił za dużo egzemplarzy i podzieliłby się ze mną? :notworthy:

 

Pozdrawiam

 

PS. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, każda osoba dostała przydział tylko na 1 sztukę.

http://www.astronomia.slupsk.pl/Kalendarz_2010_Dystrybucja_Lista.aspx

Będzie więc ciężko. Jedyna możliwość jest taka, że ktoś kto zamówił nie odbierze, a dystrybutor zgodzi się Ci go podarować.

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś otrzymałem kalendarze, więc niezwłocznie rozpoczynam dystrybucję.

 

Proponowany sposób odbioru.

1. W poniedziałek tj. 01.02.2010 godzina 19:00 zorganizuję odbieranie kalendarzy w Bramie Oławskiej. Knajpka w przejściu podziemnym pomiędzy Galerią Dominikańską a budynkiem PZU. Na pewno do godziny 21:00. Zapraszam tych, co chcą odebrać i tych, co chcą pogadać. Być może powtórzymy akcję za kolejne 2 tygodnie.

 

2. Kalendarze można odbierać od teraz także u mnie w domu. Przeważnie wieczorami jest ktoś w domu, a jeśli w ciągu dnia to trzeba do mnie przedzwonić (502191960) i się umówić.

Skarbowców 87/5; Wrocław

 

3. Jak co roku wyślę kalendarze na swój koszt do osób spoza aglomeracji wrocławskiej, ale będzie to dopiero za tydzień (koło 08.02). Osoby spoza aglomeracji, które chcą odebrać kalendarz osobiście proszę o odbiór w najbliższym tygodniu albo poinformowanie mnie o osobistym odbiorze w dniu późniejszym. Mam po więcej niż 1 sztuce do przesłania na Świdnicę, Lubin, Syców, Twardogórę. Wiem, że część z Was bywa regularnie we Wrocu, proszę o pomoc w dystrybucji tam.

Proszę nie prosić mnie o żadne konto na pokrycie kosztów. Jeśli ktoś chce się jakoś odwdzięczyć, proszę znaleźć jakieś hospicjum, tam te pieniądze na pewno się przydadzą.

 

4. Chcę uniknąć odbierania kalendarzy u mnie w pracy. Jeśli ktoś nie może już inaczej, to proszę się ze mną umówić na taki odbiór co najmniej dzień wcześniej. Zastrzegam, że odbiór w biurowcu pl.Orląt Lwowskich 1 jest możliwy tylko w godzinach 8-9, potem fizycznie nie jestem w stanie się wyrwać.

 

5. Nie chcę ciągnąć dystrybucji do kwietnia, choć rozumiem, że teraz są ferie, urlopy, sesja. Ustalam koniec dystrybucji na 20.02. Pozostałe kalendarze rozdam według własnego uznania.

 

Pozdrawiam

Tomek (teha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest pierwszy luty więc wypadałoby skoczyć do Bramy Oławskiej po kalendarz i przy okazji wypić jakiś napój.

Kto idzie?

 

Ja mam takiego dylemata :) Mogę wpaść dopiero po treningu, czyli jakoś po 21szej. Czy ma ktoś zamiar posiedzieć tam troszkę dłużej przy kufelku? Chętnie bym wpadł na kufelek albo kilka, ale nie jestem pewien, czy będzie Wam się chciało siedzieć dłużej (choć czasem to siedzieliśmy do późnej nocy).

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Czyli jak wpadnę do naszego Klubu :ha: po 21wszej to jeszcze będę miał z kim posiedzieć? :)

(rozważam też nie pójście na trening, tylko dołączenie do Klubu znacznie wcześniej - priorytety to priorytety).

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne rozdanie kalendarza będzie w piątek 19.02 standardowo w Bramie Oławskiej w godzinach 19-21.

Zapraszam tych, co jeszcze chcą odebrać kalendarz i tych co chcą pogadać.

 

W międzyczasie można odbierać u mnie w domu.

 

Dzisiaj kalendarze wysłałem do zamiejscowych. Proszę oczekiwać listonosza na dniach.

 

Zapraszam

Tomek

Edytowane przez teha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie ze te kalendarze pomału się robią nudne ,chodzi o zdjęcia,za mało zdjęć gwiazd z krajobrazami tego typu http://www.twanight.org/newTWAN/index.asp i na przykład w kalendarzu są zdjęcia Marka Nikodema bardzo ładne ale i bardzo małe.Po przejrzeniu kalendarza na 2010 nie odbiega nic prawie od poprzednich.

 

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie ze te kalendarze pomału się robią nudne ,chodzi o zdjęcia,za mało zdjęć gwiazd z krajobrazami tego typu http://www.twanight.org/newTWAN/index.asp i na przykład w kalendarzu są zdjęcia Marka Nikodema bardzo ładne ale i bardzo małe.Po przejrzeniu kalendarza na 2010 nie odbiega nic prawie od poprzednich.

 

Nie wiem, jakie były poprzednie, bo to mój pierwszy, dlatego na temat "nudności" się nie wypowiem. Podoba mi się jednak pomysł, a strona edytorska stoi na najwyższym poziomie. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to część typowo kalendarzowa: numery dni miesiąca i nazwy dni tygodnia. Szczególnie te ostatnie złożone są taką czcionką, że bez lupy nie podchodź.

 

Natomiast same zdjęcia - palce lizać. Fakt, że niektóre z nich są podobne do siebie, ale zwyczajnie cieszą oko. A zdjęcia Marka Nikodema podobają mi się - pomysł naprawdę fajny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.