Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!! Już Jest!

 

Czwarty Numer Copernicus Model Układu Słonecznego!

 

A w nim:

 

Super Magazyn pt.:"Koniec Układu Słonecznego" CZY SŁOŃCE WYBUCHNIE Z WIELKIM HUKIEM?

 

Dodatkowo w tej części: ELEMENTY PLANETY MERKURY, KTÓRE POZWOLĄ CI SKOŃCZYĆ PIERWSZY ETAP KONSTRUKCJI MODELU

 

UWAGA W TYM NUMERZE PLANETA MERKURY

post-18707-127012198754_thumb.jpg

Edytowane przez machdal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Już Jest!

 

Piąty Numer Copernicus Model Układu Słonecznego!

 

A w nim:

 

Super Magazyn pt.:"Merkury" BLISKIE SPOTKANIE Z MERKURYM planetą "ocierającą się o Słońce"

 

Dodatkowo w tej części: ZESPÓŁ PRZEKŁADNI WENUS, KTÓRY POZWOLI CI ZACZĄĆ ETAP DRUGI BUDOWANIA MODELU

 

UWAGA W TYM NUMERZE ROZPOCZNIESZ FAZĘ 1 ETAPU 2 BUDOWY MODELU

post-18707-127012256989_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Już Jest!

 

Szósty Numer Copernicus Model Układu Słonecznego!

 

A w nim:

 

Super Magazyn pt.:"Wenus" PIĘKNA LECZ ZABÓJCZA PLANETA OSNUTA MGŁĄ ŚMIERTELNYCH GAZÓW

 

Dodatkowo w tej części: PLANETA WENUS,RAMIĘ PLANETY WENUS I ELEMENTY ZESPOŁU PRZEKŁADNI KSIĘŻYCA

 

UWAGA W TYM NUMERZE PLANETA WENUS

post-18707-127012348264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ ZA DWA TYGODNIE

 

W twoim kiosku ukaże się numer siódmy. Nie przegap Go!!

 

A w nim:

 

Super Magazyn pt.:"Wulkany Wenus" ODKRYJ TAJEMNICE POWIERZCHNI WENUS UKSZTAŁTOWANEJ W WYNIKU AKTYWNOŚCI WULKANICZNEJ 500 MILIONÓW LAT TEMU

 

Dodatkowo w tej części: GRAWEROWANA 136-ZĘBNA PRZEKŁADNIA DO ETAPU 2 FAZY 1

 

UWAGA W TYM NUMERZE ZAKOŃCZYSZ FAZĘ 1 ETAPU 2 BUDOWY TWOJEGO MODELU SŁONECZNEGO

post-18707-127012446703_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie moich wszystkich "przeciw" nie ma na celu zniechęcenia. Jaki ja mam wpływ na Twoją psychikę i działanie. Czy napisałem, nie kupujcie? Wypisałem to, co mi się nie podoba. Czy to primaaprilisowy żart, jakie Ty masz pretensje? Czy piszę niewyraźnie na temat modelu Copernicusa? To co mam pisać? Ludzie, kupujcie, nigdzie czegoś takiego nie znajdziecie. Super solidne, wspaniałe, MOSIĄDZ. Zachęcam do zakupu. Wtedy byłbym ok? Radzę się zastanowić nad następnym postem, bo dedukuję, że bardzo się różnimy wiekiem.

 

Tak się składa, że to nie pierwsza moja kolekcja. Kiedyś zbierałem samochody, różne dziwadła, ale każde miało swoją gorszą stronę. Niestety Model Układu Słonecznego nie jest wolny od słabszych elementów.... Ale proszę bardzo. Kupuj śmiało, nie zastanawiaj się. Ja już nie odpowiadam na Twoje 15-latkowe riposty. Miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tabelkę porównawczą ceny oryginału coernicusa i części z allegro LINK http://allegro.pl/item981026839_copernicus_model_ukladu_slonecznego_duzo_ele.html nie wiem po co ale może się komuś przyda. oczywiście ja nie płaciłem za numer 4, w tabeli jest pokazane

post-18683-127046082766_thumb.jpg

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.