Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wydadzą całości , powinni zwrócić wszelkie nakłady, chyba że w Regulaminie drobnym drukiem jest inny zapis ;/. Ponieważ nie wywiązanie się z warunków umowy jest równoznaczne z jej zerwaniem. W KC są odpowiednie zapisy dotyczące takich spraw.

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów:) Jestem tu nowy,dlatego proszę o wyrozumiałość:))) Od 15m-cy przebywam w UK i kompletuję model Słońca, Ziemi i Księżyca.Cena za 1 numer to 6,99 funta (ok. 31zł). Na tę chwilę otrzymałem już 46 numerów czasopisma i zostało tylko chyba 6 i muszę powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolony z tej prenumeraty.W miesiącu dostaję 4 numery wraz z częściami,zawsze na czas. Mój model wygląda wg mnie po prostu super. Naprawdę nie żałuję tego,że zacząłem prenumerować to czasopismo i chyba zacznę zamawiać dla mego Taty w Polsce model Układu Slonecznego bo naprawdę warto. Jak tylko jacyś znajomi do mnie wpadają w UK to im szczęka opada jak widzą ten model i odrazu pada pytanie skąd to mam itp... Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia mojego modelu to proszę pisać wkawalka@wp.pl Pzdr dla Wszystkich :notworthy:

 

 

 

:It's one, small step for a man................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów:) Jestem tu nowy,dlatego proszę o wyrozumiałość:))) Od 15m-cy przebywam w UK .....

 

Gdybym ja mieszakał w Angli też bym się nie zastanawiał:) Tam jest zupełnie inne podejscie do klienta i tradycje zbierackie. Chodzi wlasnie o to ze u nas takie wydawnictwa nie wypalały a z tego co wyczytalem w sieci to wydawnictwo mialo juz za sobą pare wydan roznych rzeczy ktore o ile nie wyciagam zlych wnioskow z forów, zostlay tez wstrzymane :) i to glownie sie rozchodzi... wiec poki co jeszcze argumenty na to zbey zbierac w Polsce mnie nie przekonaly, bardziej jestem pogodzony z myslą ze odloze pieniadze i zamowie wszystkie czesci przez znajomego w Angli, bo jak juz napisalem (patrz moj poprzedni post) na wyspach ten model juz zostal wypuszczony w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:))) post-18483-126424464892_thumb.jpgpost-18483-126424481293_thumb.jpgpost-18483-126424501091_thumb.jpg Jeszcze tylko 6 numerów i model będzie kompletny, na tę chwilę brak mi tylko łańcuchów napedowych i kilku większych trybów oraz zasilacza. Silnik,regulator prędkości i przełącznik od kontroli tempa obrotu już mam. Pozdrawiam :astronom:

Edytowane przez Cycuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to co Ty masz to astrolabium - czyli model układu Słońce - Ziemia - Księżyc (co napisałeś w pierwszym poście) ale czy to to samo wydawnictwo?

Bo jeśli tak to jestem spokojny o model Układu Słonecznego.

Paweł Maksym

 

 

Zgadza się. A wydawnictwo nazywa się EagleMoss. Nie ukrywam że w temacie specjalistycznych nazw asrtrologicznych jestem kompletnym laikiem i nie chciałem nikogo w błąd wprowadzić, jeśli ktoś mnie przez to źle zrozumiał to przepraszam za moją niewiedzę:))) :Boink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w temacie specjalistycznych nazw asrtrologicznych jestem kompletnym laikiem i nie chciałem nikogo w błąd wprowadzić...

 

To w takim razie przechodzimy razem z poziomu laika do poziomu miłośnika... ASTRONOMII... nie astrologii :friends::Boink:

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to co Ty masz to astrolabium - czyli model układu Słońce - Ziemia - Księżyc (co napisałeś w pierwszym poście) ale czy to to samo wydawnictwo?

 

Astrolabium to dawny astronomiczny instrument nawigacyjny. Model układu Słońce-Ziemia-Księżyc to Tellurium.

 

 

A co do prawdopodobieństwa zebrania wszystkich części modeli Układu Słonecznego obstawiam, że jest podobne do wykonania wszystkich prac przewidzianych na Euro 2012 na czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu osoby mające te modele z prenumeraty z zagranicy.

Czy mogłyby powiedzieć czy ten model jest dość stabilny?(Czy nie jest ladaczny?)

Patrząc na filmik http://www.copernicus-model.pl/building_pop.html na końcu gdy wkłada cały model w podstawę, mam wrażenie, że się trochę telepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mniejsza o moje powyższe pytanie.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć (jako, że nie mam JESZCZE w dłoniach pierwszego numeru) kiedy ma się ukazać drugi numer w sprzedaży? Przypuszczam, że to będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu? Nie w tym obecnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.