Skocz do zawartości

Kolekcja Copernicus Model


husak27

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz ze to prze zemnie? Dzwoniłem do wydawnictwa ona powiedziała ze nie jest w stanie teraz pomóc i ze jej tez się nie dokręca ale jej się kręci, no cóż skoro taka wola boga to użyje kleju :D Poza tym jak miałbym wydać 1500 zł wiedząc że nie będzie działać to bym się nie śmiał a ona to przyjęła wyjątkowo humorystycznie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! przypadkowo stałem się nabywcą dwóch egzemplarzy numeru 4(ten z merkurym) i z chęcią jeden odsprzedam, zainteresowanych proszę o kontakt na maila żeby nie zaśmiecac wątku.

PS-napisałem w tym miejscu bo bezpośrednio dotyczy tego czasopisma,mam nadzieje że nie narusza to zbytnio regulaminu forum,a jeśli tak to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.

 

mój mail- evilomlap@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręciła się śruba jak nie wiesz co to znaczy to poszukaj na necie, ale napisałem że "[...]ciężko się wkręcało i pach! po śrubce ja nie wiem szlag by to wszystko trafił..." a nie śrubkę by trafił

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz na myśli, że się urwała/złamała

Nie rozumiem Cie, co mam na internecie szukać?

 

Może wkręcałeś nieodpowiednią śrubę do danej zębatki. Nie mam czasu teraz zajrzeć do instrukcji montażu pierwszego etapu ale bodajże tam były 2 rodzaje śrub - jedna 5mm a druga chyba 8mm albo 7mm i jedna wchodziła do tej 55 zębnej zębatki a druga do drugiej.

 

Edit: Albo może to nie ważne która gdzie. Nie pamiętam już

 

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ta śrubka normalnie idzie ;D

na luzie ją wkręciłem, i ta 55 zębna zębatka nie rusza siętylko pięknie kręci bez zacinek jakiegoś słonaca xd

 

niewiem czy wiecie ale tę kolumnę na której jest słońce wsadzimy do silniczka. Słonce będzie się kręciło wokół włanej osi xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że powinni dokładniej robić te śrubki zębatki i wejścia bo ja też jedną zębatkę mam zepsutą.I to pani jak dzwoniłem nawet nie była zdziwiona więc jest chyba więcej takich przypadków.

 

Czy to jest ręcznie robione? Jak tak to może się tak zdarzać a jak maszyną to cała seria taka powinna być zepsuta więc chyba ręcznie wywiercają otwory :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Jestem nowy na tym forum czytałem większość wpisów i sądzę, że to chyba jakiś przypadek z tymi wadliwymi częściami. Jak narazie mam 5 numer i jak do tej pory wszystko jest dobrze. Nie zamawiałem prenumeraty, ale czytałem na stronie, że wszystkie wadliwe części można dokupić w ich biurze. Wszedłem nawet na stronę internetową modelu sprzedawanego w Anglii i tam też były wpisy z problemami związanymi z wadliwymi częściami. Wiem także, że to nie oni wykonują te części, tylko są wybijane w Narodowej Mennicy Anglii i w Mennicy USA.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym modelu są zachowane proporcje wielkości obiektów względem siebie?

 

Nie. Zachowane są mniej więcej proporcje planet ziemskich względem siebie i osobno planet gazowych względem siebie, ale nie ma zachowanej proporcji pomiędzy tymi dwoma grupami. Słońce jest znacznie zmniejszone w porównaniu do planet. Nie ma mowy o żadnej skali w przypadku tego modelu.

 

Edit: Sorry, proporcje Urana i Neptuna też nie korespondują z Jowiszem i Saturnem.

Edytowane przez Jules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mam 5 numer i jak do tej pory wszystko jest dobrze.

 

Witam, pomóżcie bo jakoś sie pogubiłem. Jestem prenumeratorem a nie dostałem jeszcze numeru 3 i 4. Poczekam jeszcze chwile, może przyjda. Zastanawiam się skąd machdal wziął numer 5 ? :mellow: Czy ten numer jest już w sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.