Skocz do zawartości

Sprzedam Notebook HP 6720s


Pepin Krootki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania laptopa HP 6720s.

 

Poniżej podaję parametry:

 

Model DT2390

 

- Procesor Pentium Dual Core T2390 1,86 GHz

- Karta graficzna z rodziny Intel 965

- 2 GB RAM

- Dysk twardy 250 GB

- Wifi, Bluetooth, LAN

- Matryca matowa

- Nagrywarka DVD

 

W momencie zakupu laptop był bez systemu operacyjnego (Free DOS).

Zainstalowałem na nim Windows XP SP3 (w pełni legalny, naklejka z nr seryjnym, dołączam płytę) wraz ze wszystkimi dedykowanymi driverami od HP.

 

W zestawie:

 

- oryginalne pudło

- ładowarka + wszystkie papiery

 

Do laptopa dołączam oryginalną torbę na ramię HP. Torba nigdy nie była używana, laptopa przenosiłem w specjalnie przystosowanym plecaku w zamykanym na zamek błyskawiczny piankowym pokrowcu . Pokrowiec tan dołączam do zestawu.

 

Laptop kupiłem pod koniec lutego 2009 r. (miał rok gwarancji). Jest w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Wnikliwie przyglądając się można dostrzec na obudowie parę otarć czy rysek, ale generalnie sprzęt wygląda jak nowy. Klawiatura jest zupełnie jak nowa. Kiedy się go powącha od spodu pachnie jeszcze fabryką.

 

Bateria jest sprawna, przechowywana osobno.

 

Matryca od nowości posiada jeden Bad Pixel (nie świeci, jest zupełnie czarny). Z normalnej odległości przy jakiej się pracuje trudno go dostrzec. Zaznaczyłem go na fotografiach.

 

Notebooka zakupiłem przed wyjazdem na jeden miesiąc za granicę gdzie pracowałem na nim w bibliotece. Od tamtego czasu używałem tylko sporadycznie, większość czasu przeleżał w szafie jako „zapasowy komputer”. Sprzedaję, ponieważ na co dzień pracuję na desktopie a w najbliższym czasie raczej nie będę potrzebował laptopa. Szkoda, żeby leżał w szafie i się starzał.

 

Jest to laptop klasy „korporacyjnej”. Wydajny biurowy wół roboczy od HP. Bardzo popularny model. Nie ma problemu z zakupem tanich części zamiennych (matryca, klawiatura etc.).

 

Cena: 1200 zł + ewentualne koszty przesyłki.

img_2442.jpg

img_2444.jpg

img_2446.jpg

img_2447.jpg

img_2449.jpg

img_2453.jpg

img_2454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.