Skocz do zawartości

Bieszczady 2010


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co do wejścia na Jasło, to rozumiem że na szczyt wchodzilibyśmy wieczorem, jeszcze za dnia, a zejście byłoby w nocy?

 

Patrząc na pogodę teraz spodziewam się, że cała droga od schroniska na szczyt będzie w śniegu (w wyższych partiach pewno z pół metra). W takich warunkach wejście na szczyt za dnia będzie już trudne, a zejście nocą to już dla prawdziwych fanatyków :) Myślicie, że zbierze się taka szalona ekipa? Bo patrząc tak na spokojnie, to pomysł jest trochę niebezpieczny, ale kto wie :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Roztokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co do wejścia na Jasło, to rozumiem że na szczyt wchodzilibyśmy wieczorem, jeszcze za dnia, a zejście byłoby w nocy?

 

Patrząc na pogodę teraz spodziewam się, że cała droga od schroniska na szczyt będzie w śniegu (w wyższych partiach pewno z pół metra). W takich warunkach wejście na szczyt za dnia będzie już trudne, a zejście nocą to już dla prawdziwych fanatyków :) Myślicie, że zbierze się taka szalona ekipa? Bo patrząc tak na spokojnie, to pomysł jest trochę niebezpieczny, ale kto wie :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Roztokach

A dodatkowym ryzykiem jest spotkanie z niedźwiedziem których jest tam od kilku lat sporo.

Właściciel przestrzega i w tym roku żeby uważać.

 

Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na zlocie w Foluszu już był problem żeby nocą gdzieś dotrzeć lasem(nie było śniegu=ciemniej). Po chwili przemyśleń odpuściliśmy. Najprostsza opcja to całą nockę spędzić na szczycie,od zmierzchu do świtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na stronie astrozloty.pl jest już lista uczestników oraz prawie kompletna lista prelekcji.

Osoby które nie dokonały wpłaty proszone są o informacje na temat wpłat do 24 marca.

Brak informacji powoduje usunięcie z listy.

Muszę znać ilość pewnych uczestników ze względu na zamawiane koszulki.

 

Pozdr Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes Yes Yes... będę tam, będzie to mój pierwszy zlot :helo: i mam nadzieję, że nie ostatni, podobno to wciąga :szczerbaty: .

Super pomysł Adamo z giełdą sprzętu - na pewno nie będzie to czas stracony.

Jestem ciekaw jak bardzo będzie ciemne bieszczadzkie niebo, a zobaczenie światła zodiakalnego ze szczytu góry to byłoby coś niesamowitego.

Jednego tylko Nam trzeba do szczęścia- pogody, dobrej wyżowej pogody :D

 

Oj sie bedzie działo, czuje to...do zlotu tylko 24 dni.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... jedzie ktoś w czwartek z Wawy po pracy i ma wolne miejsce ??

 

Mam ważne spotkanie w Wawie 15-tego i to mi trochę blokuje sprawę. Gdyby ktoś miał miejsce w jedną stronę - mam jasną sprawę co do wyjazdu ;)

 

Pozdrawiam

 

Iro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osoby z poniższej listy nie dokonały wpłat ani nie kontaktowały sie ze mną.

MaciekM

procjon

bas.sic

tomero

Astromisiu

starczek

Rodom

Razem z osobami towarzyszącymi 12 osób.

Dziś wieczorem muszę wysłać ilość i rozmiar koszulek.

Więc wysyłam o 12 mniej.

 

Pozdr Adamo

 

ps jeszcze dziś jest ostatnia szansa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dał mi znać Jacek S, że prawdopodobnie nie da rady przyjechać do Roztok na zlot. W związku z tym będę jechał swoim samochodem - mogę wziąć na pokład kogoś na trasie Tarnobrzeg - Rzeszów - Sanok.

 

 

PS. Jeżeli coś się zmieni w temacie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i idziesz do spowiedzi :) żeby pogoda była. :banan:

 

Pewien szaman był kiedyś w Europie na wycieczce. Kiedy wrócił do swojej rodzinnej wioski, opowiedział Radzie Starszych jak potężni są obcy czarownicy. Opowiada:

"Słońce ostro świeciło, na niebie nie było żadnej chmury, zapowiadało się na suszę. Zaprowadzono nas do wielkiej dziury w ziemi. Wszędzie dookoła siedziało 10 po 10 po 10 po 10 białych ludzi. Na środku wielkiej dziury była płaskie dno. Wszyscy świętowali, bili w bębny i śpiewali pieśni. Potem zaczeli krzyczeć, a na dnie wielkiej dziury pojawiło się 22 wojowników, Wielki Czarownik ubrany na czarno i dwóch mniejszych czarowników też w czarnych strojach. Wojownicy rozbiegli się na boki i ustawili w rytualnym układzie. Wtedy Wielki Czarownik wyciagnął gwizdek i głośno gwizdnął - tylko raz! I wiecie, co? Rzucił czar był potężny, że od razu zerwała się TAKA ULEWA !!!"

 

No, to może weźmiemy gwizdki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedzie ktoś z zachodniej bądź południowo-zachodniej Polski z dwoma wolnymi miejscami?

(Poznań, Ostrów Wielkopolski, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław)

Mamy od kolegów propozycje dojazdu z różnych miejsc, ale biorąc sprzęt - wiadomo - szukamy najbliższego rozwiązania, żeby jak najkrócej tłuc się PKP :)

Będzie ktoś przejeżdżał przez Wrocław, bądź w okolicy Wrocławia?

:help:

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.