Skocz do zawartości

ToUcam II Pro


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dostałem takiego maila od Philips Polska

 

"Szanowny Panie

Kamera internetowa TouCam II Pro 840 jest dostepna w obecnej ofercei Philips Polska w cenie 439zl.

Prosimy skontaktowac sie z jednym z ponizszych dystrybutorow:

ABC DATA

ul Poleczki 21

02-248 Warszawa

tel.022 676-09-00

fax. 022 614-16-16

ACTION

ul. Jana Kazimierza 46/54

01-248 Warszawa

tel. 022 836 62 20

fax.022 877-06-20

INCOM Wroclaw

ul.Kolejowa 3

55-075 Bielany

tel. 071 358 80 41

fax 071 358 80 88"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostep do magazynow ABC-DATA i Action, biore od nich czesci komputerowe, nie wiem jak na dzien dzisiejszy ale w zeszlym roku nie bylo szans na kupienie czegokolwiek z tych firm w detalu, pozostaje wiec zamowienie w firmie wspolpracujacej z tymi dystrybutorami...

 

P.S. Dzwonilem przed chwila do ABC DATA, na dzien dzisiejszy nie maja wogole kamer Philipsa, co ciekawsze nigdy ich nie mieli, sprowadzaja na zamowienie minimum 10szt, cena nieznana...

 

Drazyc temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W INCOMIE we Wrocławiu jest dostepna ta kamerka :D

ale Pani nie bardzo chciała ze mna rozmawiac bo nie jestem przedstawicielem firmy a oni rozmwiaja tylko z Firmami .

Na moja uprzejmą prośbę odpowiedziała ze kamera jest i mozna kupic nawet jedna sztuke pod warunkiem ze jest sie firma ;)

Ale o cenie to juz nie chciala rozmawiac

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem własnie do firmy Action we Wrocławiu i uprzejma pani sprawdziła, że nie mają tej kamery w ofercie. Jest za to PCVC 730K - ale tylko w ofercie oddziału wrocławskiego firmy Action (po 157 PLN netto) bo w magazynach jej nie ma (ani u nas ani w Warszawie). W centralnej ofercie firmy Action nie ma pozycji 'kamera Web firmy Philips'. Dla jasności - nie ma żadnej kamery Philipsa.

Dawidzie, jak złapiesz tą kamerę to może ją zmodyfikujemy na długie czasy na specjalnej sesji fotograficznej z publikacją na forum ?

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomilem kontakty i wiem na 100% ze Toucam Pro II nie jest wogole oficjalnie dostepny w Polsce, wiec bajki Philipsa mozna wsadzic....

 

Mozna natomiast zalatwic ja w ABC DATA, tak jak pisalem minimum 10szt, co ciekawsze nie biora jej od Philipsa...

 

Ciekawe jaka cene ma INCOM, jezeli jestescie zainteresowani moge je sciagnac "po kosztach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za to PCVC 730K - ale tylko w ofercie oddziału wrocławskiego firmy Action (po 157 PLN netto) bo w magazynach jej nie ma (ani u nas ani w Warszawie)

 

 

I to jest raczej zła wiadomość bo na taki wydatek mógłbym sobie pozwolić z miejsca , czego niestety nie moge powiedzieć o Tuocamie (cena ok 450zl plus adapter + przeróbka = troche za wysokie progi dla mnie.

 

 

Dawidzie, jak złapiesz tą kamerę to może ją zmodyfikujemy na długie czasy na specjalnej sesji fotograficznej z publikacją na forum ?

L.J.

 

Jeśli kiedyś udało by mi sie zakupić nie przerobione jeszcze CCD to momentalnie jestem z nia Leszek u Ciebie bo to o czym piszesz marzy mi sie juz od dawna . (strasznie mobilizujace sa te fotki z webkamer)

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie udzielam sie :) a moze raczej nie udzielalem wczesniej. To moj pierwszy post, wiec chcialbym sie przywitac ze wszystkimi.

 

A co do tematu chcialbym sie czegos dowiedziec. We wloszech toucam II pro chodzi po 75-80 euro, to jakos do 390 pln. No i mam pytanko. Za miesiac mniej wiecej przyjezdza moja matka, wlasnie z tamtad w odwiedziny. Niestety leci samolotem. Ja juz zamawiam od niej ta kamere, a chcialbym tez pomoc, ew. komus kto by tez chcial, no i wziasc wiecej. Czy jest jakas opcja zeby to hmmm, przewiezc samolotem? czy ktos robil cos takiego na wiecej sztuk???

 

Byc moze tez bedzie jechal moj brat niedlugo, a wtedy nie bedzie problemu, gdyz on podrozoje tylko samochodem. Ale to nie pewne, stad sie pytam czy istnieje mozliwosc ze taki manewr np 5 takich kamerek czy by ew. przeszla bez cla???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dzidziul na pokładzie.

 

Od strony formalnej to może być tylko przemyt. Z jedną, dwoma sztukami to nawet jak celnik znajdzie to nie powinno być żadnego problemu większa ilość w tym przypadku 3szt. tego samego towaru mogą przy złośliwym celniku podpadać pod ilości handlowe. Inna sprawa to trzeba mieć niezłego pecha aby cię na Okeciu celnik wziął do kontroli ja takiego miałem na lotnisku w Zurichu i musiałem zapłacić Szwajcarom cło za obraz, który wiozłem w prezencie (było tego cła jakieś 23 franki szczęście, że miałem ze soba rachunek z kraju). Ciekawe ze cała procedura zapłaty tego cła trwała może 3 minuty. Kolegę wyhaczyli na tym, że jedną flaszkę gpoorzałki miął więcej niż ustawa przewiduje i też musiał zapłacić cło. To była jego nadroższa wódka w życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.