Skocz do zawartości

Galeria


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Robert Gendler powiesił swojego R-C na montażu Astro-Physics AP 900, taki zresztą można dokupić na stronie rcopticals do swojego wybranego i upatrzonego egzemplarza... :) . Ale to oczywiście tylko dla niewielkich średnic takich do 12,5" :) . Powyżej proponują Software Bisque Paramount ME, kosztuje jedyne 10.000 zielonych.

Szczęście, że jeszcze pomarzyć można za darmo (przynajmniej na razie).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale w Takahashi sama tuba optyczna takiego 12" RC stoi 25000 Euro

 

No popatrz Mirku, ci z RCOpticals to w takim razie  taniocha :) , a jeszcze figuryzują lustra na obrabiarkach jonowych... I wszytko za marne 14.000 USD :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż optykę do pierwszego naszego RC 330/8 wg naszego projektu już mamy gotową, teraz tylko składać tubę optyczną i dostarczać do klienta, ponoć ma kupić do niej solidny, zachodni montaż do astrofoto   :):D ;D

Galerie są zajebiste i pokazują prawdziwe możliwości tego sprzętu, jeszcze nie uspokoiłem się po ponownym oglądnięciu galerii Gendlera   :o ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja zawsze mówiłem że R-C to jest to co chce mieć - to się ze mnie śmiali :) . A teraz to wszyscy się podniecają .

 

Spoko 20.000$ to nic tylko wygrać w TotoLotka i już .

Jakie to proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem Mirku że przypniesz jakąś łatkę dla zasady ale zastanawiam się na jakiej podstawie tak sądzisz i dyskredytujesz polską myśl techniczną nawet przez nią nie spojrzawszy ??? ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój to był żart. Polskiej myśłi technicznej życzę jak najlepiej szczególnie w zjednoczonej Europie. Z dużą przyjemnością lukne przez RC krajowej produkcji jak okazja sie nadaży oczywista. Z drugiej strony patrząc Janusz to należy się cenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba Mirku wejść na rynek i jakością zdobyć klienta z potem można pomyśleć i o kliencie z zasobną kieszenią, jego ekstrawagancjach, potrzebach czyli się <Cenić> jak piszesz bo on nie kupi scoupa poniżej pewnej ceny bo nie wypada delikatnie powiedziawszy w pewnych kręgach mierzyć niżej niż i tu padła by litania znanych nazw drogich i renomowanych  firm ??? :'(

 

Ps. Cieszę się że tylko żartowałeś Miras bo twoje poczucie humoru nie dla wszystkich jest zrozumiałe i jednoznacznie interpretowane, oj wiedzą o tym co poniektórzy forumowicze ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz wrote:

 

"Cieszę się że tylko żartowałeś Miras bo twoje poczucie humoru nie dla wszystkich jest zrozumiałe i jednoznacznie interpretowane, oj wiedzą o tym co poniektórzy forumowicze"

 

Nic na to nie poradze. Jestem już za stary aby to zmienić. Ale widzę, że Ty Januszu moje intencje raczej poprawnie odczytujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.