Skocz do zawartości

Galeria


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy

dla mnie to co Janusz pisze to czcze mrzonki i bujanie w obłokach.Podstawowych potrzeb astroamatorów nie można zaspokoić, ceny sufitowe.Jako przykład potrzeb podam,że niedawno pisałem o  refrak. za 429 zł fi 70/700 chyba i pojechałem do Lidla go zobaczyć, nie ma, pytam sprzedawcę jakiej firmy nie zdążył popatrzeć bo 70-kilka sztuk ludzie wykupili w pół godziny po otwarciu sklepu.!!!! A gdzie polska popularna produkcja dla szerokiej rzeszy początkujących astroamatorów? To innym się opłaca tylko nie Polakom?

andrzej z opola

ps. a może ciężko ruszyć cztery litery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju masz szczęście że go nie kupiłeś bo za taką kasę to nie mogło być nic wartego polecenia to była dopiero mrzonka jakości refraktora 70mm z montażem za te 429 zł ;););)

Poczekajmy aż odezwą się niebawem skuszeni jego śmiesznie niską ceną  nabywcy to zobaczysz o czym piszę i skąd te uśmieszki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

Janusz nie zrozumiałeś co piszę, chodzi o zjawisko i trędy i odpowiednie reagowanie /marketing/.

Jeżeli ja przez "księżycówkę" widzę pierścień Saturna i księżyce Jowisza to co? to tam też to zobaczą i będą się cieszyć i początek astro się dokona.

pozdrawiam andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing tu nie wiele pomoże bo żyjemy w państwie mocno zfiskalizowanym!!!

Jak zapłacę Zus, Wat, Ryczał, Lokal, Prąd, Telefon itp w firmie to wychodzi mi koszt mojej roboczogodziny na jakimś poziomie poniżej którego traci sens jakakolwiek produkcja poza filantropią oczywiście??? :o:( >:

Dlatego też nasza firma nie produkuje na rynek plastikowych lunetek z montażem po 300 zeta jak te chińskie wyroby a najmniejszy model refraktora z wysoką jakoscią optyki i w metalowym tubusie zaczyna się od 50mm średnicy i cenie trzysta kilkadziesiat zł za tubę i sześćset kilkadziesiat zł za całość z solidnym, sztywnym statywem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.