Skocz do zawartości

Dalekie obserwacje w mediach


Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję za EKolobuszowa.pl:

 

<<Najczęściej czytanym artykułem w marcu był "Widok na Tatry z okolic Kolbuszowej". życzymy udanych obserwacji!>>

 

Tu link do informacji: http://pl-pl.facebook.com/ekolbuszowapl/posts/212916962067627

A tu link do artykułu: http://ekolbuszowa.p...lic_kolbuszowej

Edytowane przez Rymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I nawet wątek z Radiostacją i Tatrami jest :D

Dodam od siebie ze Pan Andrzej (klucznik) myśli nad kolejnym artykułem promującym Dalekie Obserwacje (konkretnie chodzi o wskazanie

dat i gór, czy obiektów, które można by fotografować na tle wschodzącego słońca.)

 

Oczywiście gratulacje dla Roberta, który zdecydowanie poszerza nam horyzonty! ;)

Edytowane przez Patb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie ze Pan Andrzej (klucznik) myśli nad kolejnym artykułem promującym Dalekie Obserwacje (konkretnie chodzi o wskazanie

dat i gór, czy obiektów, które można by fotografować na tle wschodzącego słońca.)

Ja z kolei przymierzam się do poszerzenia horyzontów Czeladzian przez stworzenie na czeladzkim niezależnym portalu specjalnego działu poświęconemu DO :)

 

Mam nadzieję że niebawem powstanie fajne miejsce gdzie zgromadzę wszystko co do tej pory wiąże DO z moim miastem :) Na forum.czeladz.org.pl kilka osób już bakcyla podłapało i jakieś fotki robią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Reportaż wyszedł nawet przyzwoicie biorąc pod uwagę fakt, że reporter tylko notował. Jest tam kilka małych pomyłek, ale to szczegół.

Zauważyłem też, że poczytał trochę forum bo w artykule znalazły się rzeczy, o których nie mówiłem ;)

 

W wersji papierowej artykuł zajmuje całe dwie strony największego dziennika w woj. opolskim :)

 

Skany:

a.JPG b.JPG

 

Nocne zdjęcie GOP-u oczywiście wykonane z Pradziada, a nie z Kopy ;)

:Salut:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Reportaż wyszedł nawet przyzwoicie biorąc pod uwagę fakt, że reporter tylko notował. Jest tam kilka małych pomyłek, ale to szczegół.

Zauważyłem też, że poczytał trochę forum bo w artykule znalazły się rzeczy, o których nie mówiłem ;)

 

W wersji papierowej artykuł zajmuje całe dwie strony największego dziennika w woj. opolskim :)

Robercik, wielkie dzięki za poszerzanie horyzontów. Materiał przeczytałem od deski do deski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat może nie o naszym hobby ale wątek lekko zbaczający :D Okazuje się, że nie tylko pracownicy mogą wchodzić na Gliwicką Radiostację... :D

 

Pan Andrzej to dobrze nam znany klucznik radiostacji. Choć chyba powinienem napisać były klucznik, bo z tego co się zorientowałęm, to jakiś gliwicki kacyk pozbawił go tej pracy. A znamy go choćby z opublikowanych na DO pierwszych zdjęć Wierchów właśnie z gliwickiej radiostacji przy współudziale Patryka "Partykosa". Przy jego pomocy planowaliśmy na terenie Radiostacji zorganizować pokaz/wystawę na temat DO.

 

Panie Andrzeju, mam nadzieję, że z pracą wszystko ułoży się po Pana myśli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Andrzej jest w dobrym nastroju, kontaktowałem się telefonicznie, byłem pod wieżą gdzie są wszystkie służby i dużo ludzi przyszło zobaczyć Pana Andrzeja

Zapraszam na stronę Pana Andrzeja gdzie wszystko jest opisane jaki cel ma ten protest

www.ajarczewski.republika.pl/

P1070756.JPG

Mam nadzieje ze wszystko się dobrze skończy i ułoży się po Pana myśli!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nowiny.gliwice.pl/index.php/video/10828-jarczewski-nadaje-z-toszka

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,9764703,Czlowiek_z_wiezy_jest_zdrowy_i_nie_ma_psychozy.html

Jako zupełnie zdrowy człowiek, Andrzej Jarczewski opuścił w piątek po południu szpital psychiatryczny w Toszku. Został tam przywieziony dwa dni wcześniej przez pogotowie, gdy został ściągnięty przez antyterrorystów z wieży radiostacji gliwickiej.

Edytowane przez Patb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A gdzie tak piszą ? :unsure:

 

Wrocławski Sky Tower ma w tej chwili 176 metrów, góruje nad całym miastem, ale jak się okazuje nie tylko. Robert Jamróz sfotografował go w sobotę z Biskupiej Kopy, która jest oddalona od naszego miasta o 97,7 km.

Zdjęcia wrocławianina ukazały się na stronie www.dalekieobserwacje.eu .

http://www.tuwroclaw...-3266-7521.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ha: Gościu nawet się nie pytał skąd jestem.

Myślałem że czytasz artykuły w których występujesz, już nie mówię o autoryzacji tekstu przed publikacją ;)

 

Od dziś wszyscy fotografujący Sky Towera są wrocławianinami, Rafał mieszka na hałdzie Kostuchna, Benji na Szarlocie a ja na GSD :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prawdopodobnie w Tychach szykuje się wystawa fotografii górskiej, jeśli są jakieś zdjęcia łączące miasto Tychy z górami, to jest szansa aby je tam pokazać.

Organizatorzy skontaktowali się i chcą pokazać to zdjęcie http://www.dalekieobserwacje.eu/?p=4376 ale im więcej tym lepiej dla promocji DO.

Jeśli macie coś w swoich zasobach, dajcie znać. na team@dalekieobserwacje.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.