Skocz do zawartości

Dalekie obserwacje w mediach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Skoro powstał taki wątek to może tu zapodam mój pomysł :D:

W górach jest prowadzonych wiele akcji związanych z pokazywaniem slajdów itd. Myślę że fajnie by było zaprezentować szerszej publice nasze osiągnięcia - w końcu są związane z górami :)

Jako że należę do Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich z Katowic myślę że jestem w stanie "wkręcić" nas na jedną z imprez związaną z pokazywaniem slajdów o tematyce górskiej. Co o tym sądzicie? tu link klyk do takiej imprezy która się odbyła w styczniu tego roku.

I jeszcze jedno. Co miesiąc wychodzi gazeta górska NPM (nad poziom morza), myślę że by nie pogardziliby tematem dalekich obserwacji :Salut:

pozdrawiam :Beer:

Edytowane przez Sysiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

być może nie powinno to trafić do tego wątku, ale lepszego nie znalazłem :) Otóż moi drodzy... Dalekie Obserwacje robią duży krok do przodu w promocji naszego hobby. Na tym etapie nie chcemy zdradzać szczegółów, ale już wkrótce wszystko powinno się dla Was wyjaśnić.

 

Na wstępie zapraszam wszystkich przebywających w okolicach Katowic w ten weekend do Spodka. Co prawda tematyka "wystawy" nie jest obserwacyjna (Targi Moto), ale na imprezie będziecie mogli zobaczyć samochód demonstracyjny (białego Pegueota 306) obklejonego w naklejki Dalekich Obserwacji zaprojektowane przez Voytasa (jutro podrzucę na forum fotki z Targów i na nich będziecie mogli je zobaczyć). Jednocześnie chciałbym poinformować, że zainteresowani naklejeniem tych naklejek na swoje samochody (ale nie tylko) mogą zgłaszać do mnie (mateusz@dalekieobserwacje.eu) chęć zakupu takowej (5 zł/szt.). Zachęcam do naklejania i tym samym promowania strony i naszego hobby w terenie. Uważamy, że fajnie by było, gdybyśmy "jakoś" odróżniali się w tłumie z naszym hobby, dlatego i tutaj trwają przygotowania do niespodzianki dla Was :)

 

Oprócz tego planujemy dużą wystawę o tematyce DO, ale tutaj dopiero dogrywamy szczegóły, więc nic więcej zdradzać nie chcemy. Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeżeli wszystko dojdzie do skutku, to będzie to nie lada wydarzenie dla całej społeczności DO, gdyż planujemy zaangażować w nie wszystkich zainteresowanych.

Edytowane przez mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ! Świetna sprawa. Tylko jedno DUŻE ALE!

Targi Auto Moto Show od kilku lat odbywają się nie w spodku a na terenie ExpoSilesia w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 124.

 

Ja będę na pewno jutro, także jakby co fotki gwarantowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vrg za fotki!! No niestety nasze naklejki nie mogły wyczerpać całej powierzchnii Piotrkowego Puga (choć i tak bardzo dziękujemy!), ale ich kształt i rozmiar też nie sprzyja wyrazistości na aucie. Zamysł był taki, aby były skromne i dyskretne, aby zainteresowani mogli je sobie nakleić na auto nie epatując nachalnie dalekimi obserwacjami. Jako pojedyncze na aucie wyglądają bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vrg za fotki!!

Nie ma za co, a gdzie Twoje zapowiedziane wczoraj zdjęcia?

Jakby moje były potrzebne do celów reklamowych to daj znać a podeślę oryginały.

 

No niestety nasze naklejki nie mogły wyczerpać całej powierzchnii Piotrkowego Puga (choć i tak bardzo dziękujemy!), ale ich kształt i rozmiar też nie sprzyja wyrazistości na aucie. Zamysł był taki, aby były skromne i dyskretne, aby zainteresowani mogli je sobie nakleić na auto nie epatując nachalnie dalekimi obserwacjami. Jako pojedyncze na aucie wyglądają bardzo fajnie.

Na prywatnym samochodzie będą fajnie wyglądać, ale na samochodzie pokazowym chyba były niezauważalne niestety :( No ale z Audi R8 ciężko było na tych targach czymkolwiek konkurować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbuje trochę rozreklamować stronkę w celu przyciągnięcia nowych.

Oto drugi demot (pierwszy nie wyszedł więc próbuje trochę zrobić prowokacje :P) , jak widać ludzie nie chcą i tak w to uwierzyć...

1278361350_by_patrykons.jpg

klik

Edytowane przez patrykos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje trochę rozreklamować stronkę w celu przyciągnięcia nowych.

Oto drugi demot (pierwszy nie wyszedł więc próbuje trochę zrobić prowokacje :P) , jak widać ludzie nie chcą i tak w to uwierzyć...

1278361350_by_patrykons.jpg

klik

 

Brawo!!! Po publikacji tego demota, stronę odwiedziło 100 osób więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancki pomysł Panowie!

 

Pradziad co przyczajony B):ph34r:

 

W miesięczniku NPM zawsze na końcu jest wywiad z osobą związana z górami (właściciel schroniska, ratownik TOPR, pracownik TPN, byli nawet administratorzy stron o tematyce górskiej). Myślę że to jest dobry pomysł, żeby napisać do redaktorów gazety. Podejrzewam, że by nie odmówili pogawędki.

 

pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jest ciekawy temat. Nie było to trudne ale udało się.

Dziennik Zachodni chce napisać o nas, dalekich obserwatorach artykuł. Mamy zaaranżować sobie jakieś małe spotkanko obserwacyjne w terenie, najlepiej na terenie powiatu będzińskiego bo to ten oddział będzie pisał, Redaktorka przyjedzie, zrobi reportaż, jakieś wspólne zdjęcie i wywiad, najlepiej z kimś z redakcji strony dalekieobserwacje.eu. :)

 

Termin dowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ciekawy temat. Nie było to trudne ale udało się.

Dziennik Zachodni chce napisać o nas, dalekich obserwatorach artykuł. Mamy zaaranżować sobie jakieś małe spotkanko obserwacyjne w terenie, najlepiej na terenie powiatu będzińskiego bo to ten oddział będzie pisał, Redaktorka przyjedzie, zrobi reportaż, jakieś wspólne zdjęcie i wywiad, najlepiej z kimś z redakcji strony dalekieobserwacje.eu. :)

 

Termin dowolny.

Ustaw proszę spotkanie na nadchodzący weekend, możemy się spotkać z nią gdziekolwiek, na przykład na Dorotce. Dokładny termin spotkania podamy w piątek.

Edytowane przez mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw proszę spotkanie na nadchodzący weekend, możemy się spotkać z nią gdziekolwiek, na przykład na Dorotce. Dokładny termin spotkania podamy w piątek.

Po wstępnych ustaleniach z Dziennikiem Zachodnim weekend może być ale w grę wchodzi tylko niedziela. Zaznaczyłem jednak że wszystko zależy od pogody bo przy braku widoczności nie ma to większego sensu.

 

Przy okazji okazało się iż w niedzielę na Dorotce jest otwarte zebranie tego stowarzyszenia Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego więc gdyby była sprzyjająca pogoda możnaby od razu to jakoś połączyć z rozmową z nimi jako współorganizatorami sierpniowej imprezy. Ale oczywiście nic na siłę. Najpierw musi być pogoda.

 

Aha, i jeszcze jedno: artykuł może być w głównym wydaniu Dziennika Zachodniego a nie w dodatku Będzińskim więc ukaże się w całym województwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno: artykuł może być w głównym wydaniu Dziennika Zachodniego a nie w dodatku Będzińskim więc ukaże się w całym województwie :)

 

Super :banan: Daj znać tylko z wyprzedzeniem kiedy się to ukaże.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.