Skocz do zawartości

Roztocze, Podkarpacie, Karpaty Wschodnie i rumuńskie


Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak wczoraj obok Popowej Polany (około 130km do Tatr) było bardzo ładnie, zachód bajka:

 

057.jpg

 

043.jpg

 

Dzisiaj udezyliśmy z Piotrkiem C na górkę nad Wisłoczkiem. Początek był bardzo obiecujący jednak chmury były nie do pokonania. Coś tam się pokazało ale nie było to to co wczoraj.

 

022.jpg

 

050.jpg

 

Jednak jestem bardzo zadowolony, nowa miejscówka, nowe krajobrazy, nowe tereny :).

Edytowane przez Piotrekk
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiliscie idealnie , póżniej w nocy juz tez chyba naplyneły chmury bo paliłem klatki z kilku miejscówek i nic a do Ksiezyca powinien choc snieg błysnąć ;)Żałuje że w stronę Bieszczad nie sprobowałem ale odstrasza ta dyskoteka z wiatraków .

 

Powoli się "sypie" ta dyskoteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia z dzisiejszej wycieczki na Cergov 1050m. widać Pikuj, Ostra Hora, Połonina Równa 140km

Zdjęcie jpg6. Ciekawa górka na Węgrzech ma tylko 500m odległość 95km może wiecie jak się nazywa jest na nią kolejka krzesełkowa z miescowości Satoraljaujhely.

Zdjęcie 3 Nasze Bieszczady Połonina Wetińska, Caryńska, Mała i Wielka Rawka - 100km

Zdjęcie 4 Bieszczady: Rawka, Rozypaniec, Klińczyk Bukowski - 120km

post-16711-0-85310200-1386097476_thumb.jpg

post-16711-0-70416800-1386106799_thumb.jpg

post-16711-0-35372100-1386107232_thumb.jpg

post-16711-0-19911200-1386108961_thumb.jpg

Edytowane przez Kornut
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne! Zastanawiałem się czy tego dnia były do uchwycenia z np. Magdalenki.

 

 

Słuchaj, ciężko mi to powiedzieć bo z tego miejsca widać Rzeszów, akurat kiedy ustrzeliłem Tatry nad Rzeszowiem był smog, jedynie co się ukazało to część komina EC. Możliwe, że wieczorem ktoś ustrzelił Tatry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten smog nad Rzeszowem coraz większy. Z Magdalenki tylko trochę dalej do Tatr niż z Lanow ale problem znacznie większy, szczególnie z rana. A tak w ogóle to wczoraj nie mogłem z rana wjechać pod nadajnik bo chłop zastawił drogę pługiem. Ciekawe czy to konflikt między miejscowymi czy forma jakiegoś innego protestu. Pojechałem pod kościółek, a tam znów horyzont zarasta. Coraz mniej mi się podoba to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.