Skocz do zawartości

Sklep z "astro"


Rekomendowane odpowiedzi

rolleyes.gif Witam.. Szukając dobrych i zarazem interesujących ofert okularów ,natrafiłem na taką ofertę :http://www.militaria.sklepy24h.pl/?page=produkt_lista&kategoria_id=14800. Jest chyba dość interesująca; np okulary z rodziny LVW. Nie jest to reklama sklepu , z mojej strony!! Chciałem się jedynie zorientować, czy ktoś z Was, może dokonywał tam zakupu?..pozdr. M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dzwoniłem do tego sklepu. Sprzedawca towaru nie miał i mógł go dla mnie sprowadzić. Prawdopodobnie wyglądało to tak, że kupował w Delcie, dorzucał swoją marżę i wysyłał. Cena jaką mi zaoferował wskazywała na taki przebieg zdarzeń. Poza tym LVW dystrybuuje w Polsce właśnie Delta i nie sądzę, żeby gość miał taniej. Zadzwoń i upewnij się co do ceny. Gwarantuję, że będzie inna niż na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ciekawe co było by gdyby zamówiło się przedmiot, za konkretną cenę /dość atrakcyjną/ a tu "niespodzianka". Czy sprzedawca jest zobowiązany sprzedać, za tę kwotę..o której pisze na stronie? Ale gdzieś chyba dojrzałem klauzulę "cena towaru uzależniona od nowych dostaw" .To zkolei, daje wielkie możliwości sprzedawcy..Ale chyba nie tędy droga, aby sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sklep - widmo , w ofercie ma to co jest dostępne w DO , po tych samych cenach , jeżeli coś jest tanio - to tym bardziej tego nie ma i nie będzie boink.gif

 

 

No nie całkiem Olku.. w Milit... okular Vixena LVW 8mmm jest za 659,- /sprawdzałem kilka chyba razy/ ,ten samiuteńki okular w DO : 819,- Róźnica moim zdaniem jednak spora..rolleyes.gif [ceny sprzed kilku minut]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też zaciekawiła mnie oferta z tego sklepu, ale jak się dowiedziałem później ceny okularów LVW są nieaktualne. Jeśli dobrze pamiętam trzeba było dodać ok. 200zł dodatkowo do każdego – czyli wychodziła normalna cena sklepowa…

 

 

No to chyba teraz wszystko jasne, niedzwoniłem jeszcze do sklepu...i chyba niezadzwonię w tym układzie...a już miałem nadzieję..boink.gif dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

notworthy.gif

Dzięki..muszę tylko poszukać trochę euro, miałem trochę w skarpetce..to zartem rzec jasna..pozdr.M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolleyes.gif Witam.. Szukając dobrych i zarazem interesujących ofert okularów ,natrafiłem na taką ofertę :http://www.militaria.sklepy24h.pl/?page=produkt_lista&kategoria_id=14800. Jest chyba dość interesująca; np okulary z rodziny LVW. Nie jest to reklama sklepu , z mojej strony!! Chciałem się jedynie zorientować, czy ktoś z Was, może dokonywał tam zakupu?..pozdr. M

 

Nie kupowałem tam, ale sklep istnieje, jednak aktualna oferta jest pod innym adresem - http://polowanie.bazarek.pl. Ceny już niestety wyższe.

Edytowane przez tater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz taniej to szukaj w europejskich sklepach

 

Można również szukać w sklepach amerykańskich. Czasem potrafi być nieprzyzwoicie wręcz tanio, a paczki o zadeklarowanej wartości poniżej pewnej kwoty (chyba jest to $70, ale głowy nie dam) są przepuszczane w Polsce bez naliczania cła ani VATu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.