Skocz do zawartości

Forum teleskopy.pl


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W imieniu zespołu teleskopy.pl chciałem powiadomić że forum.teleskopy.pl w najbliższym czasie zostanie zlikwidowane  :'(

Niestety trudności w administrowaniu, problemy techniczne oraz inne przyczyny skłoniły Nas do takiej decyzji.

Chcemy podziękować wszystkim Użytkownikom forum, za żywiołowe dyskusje.

 

Pozdrawiam

Łukasz Markulis

Zespół Teleskopy.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nabrałem się na tą SN i szukałem po stronach NASA. Ehhh swoją drogą to była by rewelka, ale lepiej by jak już cos takiego miało nastąpić to za 2 miechy kiedy w/g optymistycznych prognoz skończe robić swojego 22 cm Newtona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.

"I chociaż nie zaglądam na nią systematycznie "

Oj bo zlikwidujemy ;-))

A tak na serio to prędzej by wybuchła SN w M51 1 kwietnia niż to forum przestało by isnieć z takich powodów.

 

Dziękuje wszystkim za znakomitą zabawe , w te wiosenne dni ....

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy ktoś wie co sie z nim stało ?

Może zrobiło się to co kiedyś planowali - tylko dla elity , a my biedne szaraczki nie mamy do niego dostępu ?

 

Łukasz oświeć nas co się porobiło bo faktycznie nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marku ,

a myślałem że obraziełeś się na mnie 1 kwietnia

tak szybko znikł twój post ;-)) A potem cicho sza 0 postów od Ciebie nawet na poradach sprzętowych

 

A tu prosze ;-))

 

PS. Zdjęcie Ci pociemniało rozjaśnij je troche wtedy wyglądasz naprawde sympatyczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marku ,

a myślałem że obraziełeś się na mnie 1 kwietnia

tak szybko znikł twój post ;-)) A potem cicho sza 0 postów od Ciebie nawet na poradach sprzętowych

A tu prosze ;-))

PS. Zdjęcie Ci pociemniało rozjaśnij je troche wtedy wyglądasz naprawde sympatyczniej

 

Nic się nie obraziłem. Wykasowałem ten post szybko, aby nie wywoływać kolejnej wojny. Kto przecież jak nie ja najbardziej może być zadowolony z takiej sytuacji. Sytuacja jest taka, że beczka z prochem jaką jest strona telesopy.pl może eksplodować (BUM !!!)

 

Postów ostatnio moich jest mnie mało, bo miałem wiele pracy. Piszę program dla Optisana, robię swoje forum itd.

 

Zdjęcia nie ruszałem, więc się nie ściemniło. Ale zaraz spróbuje je rozjaśnić troszkę.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

P.S. A tak przy okazji i z racji tematu. Co się dzieje z moją ulubioną stroną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji mojego niepoprawnego światopoglądu, tudzież malkontenstwa i innych wad charakteru jestem przekonany że nikt nie został via "persona non grata" przez Teleskopy.pl "odcięty". Moje przekonanie wynika z faktu, że ja sam tam nie mogę wejść...a jestem raczej poza listą osób do zbanowania (z uwagi na: pozaukładowe poglądy me, walenie prawdy po oczętach, nieuznawaniu autokratycznych pseudoautorytetów itp. cech mej prostoliniowości)

Czekam więc jak wszyscy na info od zespołu Teleskopy.pl. -co się stało?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie eksplodujmy prosze ;-)))

Zapewniam że nikt nie został odcięty z przyczyn światopoglądowych lub innych przyczyn nematrialnych.

Poprostu padło , i to w momencie kiedy cała nasza trójca ma bardziej życiowe sprawy na głowie. Obiecuje że w ciągu kilku dni wróci. O posty ( dane ) nie martwcie się , są bezpieczne ( w miare ).

 

Ale swoją drogą to niezła psychologia odchodzi. Nie działa i już są podejrzenia o odcięcie administracyjne itd... Owszem wyłączyłem raz pewną osobe jeśli chodzi o wogóle przeglądanie strony.  Miałem jednak swoje powody daleko odbiegające od tematu teleskopy.pl.

 

Pzdr

 

PS. Blokade jednak szybko zdjołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.