Skocz do zawartości

Warszawskie trolle, jedziemy coś polukać?


GuMoWy

Rekomendowane odpowiedzi

...Szukamy pomocy z transportem. Takie spotkanie przed Auchan byłoby najlepszym jak mi się wydaje rozwiązaniem ..

Poruczniku, jak to w wojsku, starszy sierżant odwala robotę. Proponuję jednak start spod Auchan"a (górny parking), o 20.30. We trzech, z Toba i z Ramim bedziemy mieli 7-9 miejsc w brykach. Potwierdźcie wszyscy, czy może tak być, bo do Auchan'a też daleko i dojazd trochę zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba miejsc wolnych u mnie waha sie od 0.5 (jesli ladniejsza polowa sie wybierze) do poltora (jesli sie nie wybierze - co niestety realniejsze). Przez pol miejsca rozumiem osobe z gadzetami na kolanach :) bagaznik jest niestety pelen opon...

 

oszołom pasuje :)

Edytowane przez rami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią dołączyłbym do Was, ale niestety nie w ten weekend

 

miejscówka pod wałem Narwi dostępna, był, widział - czołgi przejdą, piechota nie przejdzie - komary zagryzą No chyba żeby bobry miały jakieś obiekcje

 

Co do komarów, to proponuję miejsca narażone na ukąszenia posmarować rozpuszczoną w wodzie witaminą B, bardzo skutecznie odstrasza te kąśliwe owady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem. Próbuję jej powiedzieć, że nie ma się czego bać, ale mówi, że będzie się czuła jak słoń w składzie porcelany.

Może powiedz jej, że będzie kilkoro równie zielonych jak ona i że jej obecność też doda otuchy innym. :pierd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z dziewczyn chciałaby a boi się.

 

Ja na pierwszej obserwacji nie wiedziałem jak trzymać atlas. I to co miałem na kartce, nijak nie pasowało mi do obrazu w okularze. :lol: Każdy kiedyś zaczynał i był zielony. To nie wstyd. Może być za to później żal, że się nie spróbowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to co miałem na kartce, nijak nie pasowało mi do obrazu w okularze.

Mnie nadal nie pasuje. Co innego z mojego balkonu - 5 gwiazd na krzyż, znany wycinek nieba, wszystko jasne. Zaś pod otwartym niebem głupieję: co? gdzie? tyle tego! Dlatego tak polubiłem Majera i nie ma w tym żadnej interesowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Może nie podskoczą, ale na pewno zabrzęczą.

Poszukam trociczek czy spirali antykomarowych. Warto też mieć jakiś Autan, Off czy inny repelent::stop: , zawsze trochę krwi oszczędzi.

Oby tylko nie :burza: , tfu, tfu, odpukać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro że mimo pobytu w Warszawie i szczerych chęci moich własnych i koleżanki z forum, nie będziemy jednak mogli zjawić się na spotkaniu w sobotę.

Na drodze stanęły trudności, których "bezboleśnie" nie da się rozwiązać i musimy zrezygnować z wyjazdu.

Życzymy Wam tak pięknego nieba, żeby nie było czuć komarzych ehmmm uszczypnięć:) Mamy już czwartek i tak niesamowitą pogodę!

 

Pozdrawiam wszystkich, hanysiak

 

Ps.

Nie zapomnijcie proszę zrobić fotek i relacji ze spotkania, to takie pokrzepiające i motywujące dla tych którzy nie mogą przybyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko wskazuje na to, że koleżanki się wykruszyły. Widocznie mój urok osobisty jest słaby ;) Ale może będzie ze mną kolega (ma mi dać znać w sobotę rano).

 

Dobrze by już chyba było umówić się z kimś (Janko?) konretnie na miejsce w samochodzie (ja + może ktoś jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.