Skocz do zawartości

Warszawskie trolle, jedziemy coś polukać?


GuMoWy

Rekomendowane odpowiedzi

...czy jest możliwość dostania mapki z google? :notworthy: Może się niestety zdarzyć że dojadę później bo o dzieciaki zadbać muszę...

...

W domu spróbuję umieścić miejscówkę na mapie Szuu. W pracy mam okrojony dostęp. Na razie uzupełnienie poprzedniego opisu:

- Po przcięciiu torów jechać na wprost, nie skręcając na stację, ok 3 km. W środku wsi Mrozowa Wola w lewo (na wschód) asfaltem, drogowskaz na Polkowo (max 1 km). Od końca asfaltu nadal na wprost (wschód) drogą żwirową przez las 800 m (prawy, oczywisty wariant drogi). Po prawo, przy rozstalu dróg, śródleśne pole, na które można wjechać. Tam będziemy, bezpośrednioo przy drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkanie o 18 koło salonu Toyoty w Markach koło Makro, ul. Radzymińska. Po przeciwnej stronie sklepu "nie dla idiotów". :lol: Mysle, że wystarczy czasu, aby zajechać na miejsce gdy będzie jeszcze w miarę widno. Ja będę Skodą Fabią I, 1.9 TDCI, 160kW, 450Nm, 3,5sek/100km, grzane zydle, murzyn na szybach, nie bita, po dziadku lekarzu co do koscioła jeździł. :ha: Oczywiście jeśli pogoda dopisze.

 

EDIT: Z powodu braku własnego sprzętu, mogę kogoś zabrać.

Edytowane przez sawes1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkanie o 18 koło salonu Toyoty w Markach koło Makro, ul. Radzymińska. Po przeciwnej stronie sklepu "nie dla idiotów". :lol: Mysle, że wystarczy czasu, aby zajechać na miejsce gdy będzie jeszcze w miarę widno....

Dla mnie to jeszcze lepiej. Tylko dajcie znać gdzie mam Was łapać. W razie czego, przy braku kontaktów, będę w domu na końcu asfaltu - Polkowo 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji (za które biorę 20%) z numerobisem postanowiliśmy przełożyć spotkanie na 17.30. Rozkładanie sprzętu trochę trwa.

No to czekam na Was ze swoją sześciocalówką jakies 50 km przed miejscówką Janka.Kolega Numerobis był juz u mnie kilka razy więc poprowadzi do celu jak po sznurku.Oby tylko pogoda dopisała a będzie git.Dzis jest u mnie nawet całkiem fajne niebo,szkoda tylko że muszę wcześniej się położyc,na 6 do roboti,może jutro będzie jeszcze lepiej?

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze posty i dopiero teraz zajrzałem w mapę.... mam stała miejscówkę 10 km na północ w Broku:). Ciemnego nieba życze sobie i Wam bo tez sie wybieram cos pofocić :)

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.