Skocz do zawartości

Warszawskie trolle, jedziemy coś polukać?


GuMoWy

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich!

Muszę przyznać się do jeszcze jednej wady, oprócz tych już Wam znanych. Telefon komórkowy to mój wróg. Fakt, mam wyjątkowo wredny model (potrafi sam do kogoś zadzwonić, wyłącza się podczas odbierania). Telefony na ogół odbieram, no chyba, że coś omyłkowo wyłączę, jednak już SMS-y to odkrywam po tygodniu lub więcej, albo w ogóle przepadają. Ja tak nie ze złej woli, tylko z powodu specyficznych "uzdolnień" :Boink: . Za wszystkie nieodebrane połączenia przepraszam! :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka jest opisana wyżej m.in w postach 255 i 266. Możliwe, że jeszcze przed sobotą się tam wybiorę. Wszystko zależy głównie od pogody. Jutro (w środę) prognozy wyglądają obiecująco. Mogę "poprowadzić" na miejsce.

Edytowane przez bjs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam warszawskich trolli, będę kolejną chętną osobą na wspólne wypady obserwacyjne.

Pzdr

Łukasz

 

Świetnie,

jesli południowa strona - miejcówka za Konstancinem jest dla Ciebie interesująca/wygodna, to zapraszam.

Może w ten weekend uda się coś zaaranżować.

W ostatnich dniach było co prawda sporo mgły mocno ograniczającej widoczność, ale trzeba próbować.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie,

jesli południowa strona - miejcówka za Konstancinem jest dla Ciebie interesująca/wygodna, to zapraszam.

Może w ten weekend uda się coś zaaranżować.

W ostatnich dniach było co prawda sporo mgły mocno ograniczającej widoczność, ale trzeba próbować.

 

pozdrawiam,

 

 

Mnie będzie pasowało, bo mieszkam w rejonie Wilanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zachęcam do wyjścia pod niebo. Warunki dzisiaj są świetne - całkowicie bezchmurnie, super przejrzyste powietrze, ciepło. Wprawdzie trochę wieje, ale dzięki temu optyka mało paruje. Ja właśnie wróciłem z krótkiego wyskoku, lecz pewnie jeszcze wyjdę chociaż na balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja wypiłem pifko - szkoda bo mam ochotę wyskoczyć pod niebo

Nie rób tego (mówię o wyskakiwaniu, nie pifku :Beer: ). Było naprawdę fajnie ale też szybko się skończyło - nadeszły chmury. Jednak co użyłem, to moje.

I jeszcze - puch najlepszym przyjacielem astroamatora! :zimno::sunsmiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zlot w Odernem zbliża się wielkimi krokami. Może byśmy zorganizowali jakieś spotkanie przedwyjazdowe? Proponuję 13.01.12r o godz. 19 w restauracji "Sphinx" w "Arkadii". Chętni na spotkanie, nie tylko Ci wyjeżdżający na zlot, dajcie znać na PW do mnie. Zaklepię stolik, gdyż z marszu może być problem z miejscami. Powiedzmy do przyszłego piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.