Skocz do zawartości

Warszawskie trolle, jedziemy coś polukać?


GuMoWy

Rekomendowane odpowiedzi

jako że dojadę trochę później mogę prosić współrzędne GPS albo oznaczenie na mapie pkt. docelowego?

 

czy chodzi o to miejsce?

 

http://maps.google.c...29b939096a49aca

Tak jest, to, co wielokrotnie tłukliśmy w tym wątku Polkowo/Mrozowa Wola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spotkanie. Choć w moim przypadku trwało dość krótko, to było owocne pod względem obserwacyjnym

oraz było nieocenionym doświadczeniem jeśli chodzi o kwestię zabezpieczenia przed mrozem i praktycznych aspektów mojego zestawu na wypady.

Do zo następnym razem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kusisz i masz rację - jest przejrzyste powietrze do samego horyzontu. Popatrzyłem z balkonu i pomimo Księżyca oraz moich ulubionych latarni wszystko widać; M42, Choinkę a nawet Rozetę. Jednak padam dziś z nóg i nie będę się katował jeżdżeniem. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę pod Konstancin

zapraszam

 

Hej,

szkoda, ze wcześniej się nie wywołaliśmy,

byłem i własnie wróciłem,

 

Wieje tak, że wszystko przewraca,

niebo super, ale nawet sprzętu nie rozstwaiałem, bo musiałbym go chyba do ziemi przykuć.

Nawet przez lornetkę trudno pod wiatr spojrzeć.

 

Uwaga, bo pola obok drogi są miękkie, auto może ugrzęznąć!

 

do zobaczenia przy nastepnej okazji.

Edytowane przez bjs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, Ty nie myśl, że w tej Warszawce się będziesz obijać. Jeśli przyjedziesz wieczorem na stację metra Imielin, to Cię zabiorę z peronu za Konstancin i dopiero zobaczysz, w jakich warunkach obserwują prawdziwi twardziele.

To samo dotyczy innych dekowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję! Niestety w ten weekend nie dam rady. Nie żebym nie miał ochoty, ale mam jeszcze wiele rzeczy w rozsypce. Jeszcze jestem na kartonach. Jakikolwiek sprzęt obserwacyjny, czy nawet ciepłe buty i ubranie wymaga ode mnie najpierw ogarnięcia się :)

Ale następnym razem oczywiście jadę!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimmer, Ty nie myśl, że w tej Warszawce się będziesz obijać. Jeśli przyjedziesz wieczorem na stację metra Imielin, to Cię zabiorę z peronu za Konstancin i dopiero zobaczysz, w jakich warunkach obserwują prawdziwi twardziele.

To samo dotyczy innych dekowników.

 

Hej

 

O której zamierzasz się wybrać do tego Konstancina może i ja bym się z tobą zabrał z Imielina ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tez się wybiorę jak nie będzie strasznie wiało. Lub zajrzę przynajmniej dla towarzystwa.

Postaram się być na miejcu ok. 19.00.

 

Uwaga:

parkować trzeba na drodze, moze jednym kołem na poboczu, bo na polach pełno wody, a tam gdzie wody nie ma jest bardzo miękko. Wczoraj zawracałem na łące po lewej stronie i koła niebezpiecznie mieliły błoto. Najlepiej zawracać na końcu tej drogi lub od razu wjeżdżać na wstecznym.

 

Gdyby było nas więcej to można zbadac ten plac pod zrujnowanym budynkiem, kilkaset metrów dalej. Wjazd tam jest ok - wąska asfaltowa droga, ale na końcu mały betonowy plac, na którym można zaparkować nawet 4-5 aut i postawić sprzęt. Niestety za placem jest trochę śmieci, na brzegu trochę potłuczonego szkła i drzewa zasłaniają fragmenty południowego nieba do 20-30 stopni od horyzontu.

Oba miejsca w dobrym kontakcie wzrokowym, więc ew. się złapiemy telefonicznie.

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej O której zamierzasz się wybrać do tego Konstancina może i ja bym się z tobą zabrał z Imielina ;).

Powiedzmy 19.30 na peronie. Wszystko do ustalenia, może być inaczej. Ruszam z Ciszewskiego.

No, kto jeszcze? Pożyczę lornetkę.:D

Edycja

Przyślij telefon to się domówimy. Może nawet wcześniej - Wenus im wcześniej, tym lepiej, może Merkurego także złapiemy.

 

BJS, fakt, wieje nadal mocno. Może przed wieczorem się uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy 19.30 na peronie. Wszystko do ustalenia, może być inaczej. Ruszam z Ciszewskiego.

No, kto jeszcze? Pożyczę lornetkę.:D

Edycja

Przyślij telefon to się domówimy. Może nawet wcześniej - Wenus im wcześniej, tym lepiej, może Merkurego także złapiemy.

 

BJS, fakt, wieje nadal mocno. Może przed wieczorem się uspokoi.

 

Lub Marsa który podobno ma być dziś najbliżej Ziemi (własnie przed chwila dzwonilem do ciebie) dostałem twój telefon od Bjs-a

Edytowane przez han_34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbujmy na tym placyku obok budynku. Może osłoni od wiatru

:astro:

Mozemy się tam spotkać,

Budynek nie osłoni bo jest dalej i nie ma do niego bezpośrednio dojazdu, ale miejsce do zaparkowania OK,

 

będe tam w takim razie czekał,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja spróbuję. Wrzucę zaraz klamoty do samochodu i może też przyjadę - wszystko zależy od małej. Jak się uda to będę przed 23.

 

Prośba - czy moglibyście chłopaki wysłać do mnie po smsie ze swoim imieniem lub ksywką. Zgubiłem telefon i przepadły mi do Was numery tel. a mogę mieć problem z dojazdem w nocy pod ten budyneczek.

 

Jak się uda podjechać to nieco światła przywiozę niestety - na stałe mam zapięte pozycyjne :(

 

Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.