Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

co mnie obchodzi wasze zdanie?! Poloniści się znaleźli? Czy ty aby nie odnosisz się głównie do moich wypowiedzi? A ty Radek P raz na miesiąc tu zajrzysz i teraz się znalazłeś akurat? Bez urazy husak27, chodziło mi o negatywną odpowiedź.

 

Jak nie chcesz, żeby inni rozumieli to, co piszesz, to po co tworzysz kolejne posty? Wcześniej toba94 Ciebie nie rozumiał, więc nie tylko ja mam z tym problemy.

Niech Cię głowa o to nie boli jak często tu zaglądam i piszę.

 

oczywiście mi mialem z tym problem str. 6

 

Możesz wytłumaczyć, o co chodzi w tej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałem że miałem z tym problem na str.6 było, ale przepraszam za moje "niezrozumiałe posty" postaram się pisać dokładniej. O ile jesteś starszy ode mnie? Ja mam tylko 14 lat i zdarza mi się tak pisać

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałem że miałem z tym problem na str.6 było, ale przepraszam za moje "niezrozumiałe posty" postaram się pisać dokładniej. O ile jesteś starszy ode mnie? Ja mam tylko 14 lat i zdarza mi się tak pisać

 

Użytkownik PierreDeSalve edytował ten post dziś, 09:50

Użytkownik PierreDeSalve edytował ten post dziś, 09:51

 

Najpierw zastosowałeś argumenty ad personam, a potem wyedytowałeś parę swoich postów. Za niezrozumiałe posty przeprosiłeś, ale za atak personalny już nie. Niby Twoja odpowiedź była negtywna, ale posty jednak pozmieniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kosztują bagatela ok. 80 zl w przeliczeniu z dolarów

do PierreDeSalve do twojej informacji jest ich trzy i kosztują ok 80 zł gdyz mam kolegę w tym wydawnictwie i chyba wiem lepiej !!!

Aha do PierreDeSalve jeszcze nie przeliczaj z dolarów bo wiesz to jest polska i raczej nie wezmą ceny z ameryki tyko 4 razy Droższą

 

Nie wymądrzaj się tak uwagami, bo sam piszesz niejasno i sprzecznie z poprzednimi postami. Jeżeli nie wiadomo ile tak naprawdę będą kosztować to nie podawaj na początku ceny skoro potem piszesz, że nie wiesz po ile są.

I używaj funkcji edytuj.

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezes111 Mam kolegę który mówi na podstawie takiej jak ty czyli "No tak, mam wszystko, mój kolega, mój znajomy załatwi". A tak ogólnie nie znam wszystkich przeliczeń i nie chciało mi się szukać znaku funta w komputerze, a co ma być to będzie tak? i Prezes111 Licz się ze słowami, pozostawiając to wróćmy do mojego pytania.

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie chciałem obrazić a tak to jest z tekstem komputerowym nie można określić emocji oramz mimiki twarzy a jak ktoś tak to odbiera to nie moja wina acha i jeszcze ja mam w tym wydawnictwie nie kolegę ale wujka i on na prawdę tam pracuje a co do tego że powiedziałem że to mój kolego a jak miałem powiedziec ze to mój kochany wujek i on mi daje prenumeratę tak naprawde on nie ma prawa zrobić czegoś takiego zawsze muszę czekać miesiąc jak wy !

Dodając ta seria też była w USA a ja nie patrzałem na ceny na reklamie tylko od mojego wujka.

Pozdrawiam

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja toba94 ja już tu więcej nie odpisuje na pytania bo z tego tematu się robi śmietnisko powoli coraz więcej spamu :szczerbaty: . Jak będę miał coś ważnego do powiedzenia to napisze :)

 

A tak po drugie to co to miało znaczyć Prezes111: Sorry Grery , ale ty też masz 13 lat ! ?

 

EDIT:Ja nie spamuje tak jak ty i nie pisze nic bez sensu

Edytowane przez Grery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy może dysponować takim nieograniczonym budżetem jak Ty. Nie wszystkim dopisało szczęście, żeby urodzić się w tak zamożnej rodzinie.

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie dysponuje takim budżetem i nie jestem jak to ująłeś bardzo w "zamożnej rodzinie" ale czasami warto zaryzykować i wydać co nieco, dobra tam :compress: ważne żeby model był sprawny :Beer: ale mówię że u nas łatwiej zbierać bo wydajesz 60zł/msc a nie 120zł/msc. A mówiąc "nie obchodzi mnie cena" miałem na myśli cena jednego numeru. loknijcie sobie http://allegro.pl/item981026839_copernicus_model_ukladu_slonecznego_duzo_ele.html

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.