Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś to widziałem już, ale to npardwe łtawo się cyzta :)

 

Zauważ, że w tamtym tekście można poprzestawiać litery w każdym wyrazie tak, by był on poprawnie napisany. O powyższym tego powiedzieć nie można. Nie wiem czemu, ale ten i konkurencyjny wątek o tym modelu chyba biją rekordy pod względem ilości błędów językowych i trudności w zrozumieniu postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam rozumieć "za mało działasz" ? Tak żebym sobie kupił nową albo naprawił starą klawiaturę?

 

Nie znam stanu technicznego twojej klawiatury ani nie będę się w niego zagłębiał.

Jeżeli uważasz, że należy ją wymienić to tak zrób

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w 100% racje jak tej jednej chyba miała na imię Kozłowska pociłem jej paragrafem z rozporządzenia ministra infrastruktury to dopiero mi wysłali prenumeratę one są dziwne!!!!

A chodziło o to że paczka idzie 3-4 dnia a ona mi mówi że 2 tygodnie !!!

No sorry ale one się w ogóle tam na niczym nie znają tylko potrafią mówić "no tak przesyłka jest w trakcie realizacji"

Sam osobiście zrezygnuje z prenumeraty zamówiłem sobie ją w kiosku nie będę liczył na tych (za przeproszeniem) Idiotów z wydawnictwa. jak rozmawiałem z Dyrektorem tego wydawnictwa to powiedział że dostanę paczkę z numerami dopiero za 2 tygodnie bo nie maja zdjęć z kosmosu , ale one mi nie są do szczęścia potrzebne .

Mi nie są potrzebne narzędzia skoro klucze mam wszystkich rozmiarów oraz śrubokręty , a segregatory pozostałe dwa można kupić za 20 zł już od początku czerwca tak mi powiedziała sama pani "szanowna" dyrektor wydawnictwa OMG

Szkoda nerwów na te barany !!! :lightning: :lightning: :lightning: :lightning: :lightning:

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wielkie szczęście że wszystko Ci idzie z prenumeratą gładko no mi tyle szczęścia nie dopisało .

Ja już nawet nie dzwonię tam do tych walniętych konsultantek tylko do samego wydawnictwa , wam wszytskim też radze (wiecie zaoszczędzicie sobie nerwów) :lightning: :lightning: :lightning: :lightning: :swear: :swear: :swear: :swear: :swear:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Cię ostrzec Prezes111, takie pisanie typu "idiotki", "głupie baby" świadczy tylko o tobie, wykazujesz tym głupotę, brak wychowania, zerową inteligencję oraz nie potrafisz zachować się stosownie do sytuacji. Co tym pokazujesz ? Chodzi Ci o wywyższanie się prymitywnym słownictwem ? Radzę, pisz z szacunkiem do osób od Ciebie starszych oraz przede wszystkim wysławiających się 100% lepiej od Ciebie, z lepszą gramatyką i różnorodnością słów. Zachowuj takie informacje dla siebie lub dziel się w gronie rodzinnym a nie na forum, niszczysz tym opinię nie tylko swoją ale również forum.

Edytowane przez husak27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes111, musisz trolować na tym forum, nie możesz przerzucić się na onet? Wrzucasz posty co 5 minut, żeby sobie licznik nabić? Jak chcesz coś napisać, to pomyśl chwilę, kliknij sobie "Podgląd postu", przemyśl to jeszcze raz i ewentualnie publikuj. Czy tak trudno jest stworzyć treść, która jest zrozumiła dla ogółu, napisana po polsku i nikogo nie obraża? Od razu dodam, że mojego uwagi tyczą się nie tylko Ciebie.

 

PS.

Szkoda, że nie ma już minusów. Ukrycie całej masy wiadomości w tym wątku zachęciłoby niektórych do dbania o formę i treść wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.