Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

machdal masz rację, ale mnie żeby przekonać abym nie zbierał to trzeba zebrać i go rozwalić :D a co do tych korzyści, wziąłem to z tej strony głównej Copernicus'a. Wspaniałe to te prezenty rzeczywiście nie są ale z drugiej strony jak Ci się znudzi ten model to można sprzedać "całą kolekcję" czyli: gazety, Model, Filmy i te "wspaniałe" prezenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Adalbert jak nie zbierasz to nie pisz to jest forum dla tych co zbierają, a jak chcesz pisać to nie takim tonem. Jesteś głupi, że nie zbierasz tego modelu, nie zniechęcaj innych.

 

 

<Spadłem z krzesła>

 

Nie no w tym wątku szkoda cokolwiek pisać bo jedyne osoby jakie tu siedzą to w zakresie 13 lat.

Załamać się można czytając niektóre wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to opieprzyć kogoś, kto złych zamiarów nie ma. No ja tylko napisałem, że zmieniłem zdanie, chciałem wypisać argumenty. Na temat pisałem, bo pisałem konkretnie tylko o modelu ( ze wzmianką o kupowaniu płyty ), ale jednak jakieś tam prawo wypowiedzenia się mam. Co do modelu. Strasznie mi się to podoba, jest drogi, ale fajny. Moja rezygnacja to tylko ten czas, cena, gazetki. Myślałem, że podzielić się można refleksjami, ale na to wychodzi, że bywają ludzie "ja wiem lepiej i nie zaśmiecaj forum rzeczami, które mi się nie podobają". Pozdrawiam i życzę jak najlepszych części tego modelu.

 

Do machdala - dlaczego ty nie jesteś głupi, że akurat zbierasz model???? Troszkę kultury jak już piszesz z ludźmi, bo właśnie wyszedłeś na bezczelnego "mądralę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbert,

bardzo dobrze, że podzieliłeś się swoimi refleksjami. Machdal najwyraźniej nie rozumie, że forum służy wymianie myśli a nie bezmyślnemu kopiowaniu tekstu reklamowego (co pokazał w swoim "oryginalnym" wątku).

 

to jest forum dla tych co zbierają

Machdal, cieszę się, że po dwóch tygodniach znajomości z Astro-Forum odgadłeś po co i dla kogo zostało ono założone ładnych parę lat temu. :ha:

Edytowane przez panasmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Albert nie robi z siebie niewiniątka. Mnie chodzi tylko o to, żeby pisał wyraźnie i na temat Comernicusa, a nie na temat tego, co zniechęca innych. Dobrze, że się dzieli wrażeniami i relacjami ale nich nie zniechęca innych do kupowania. Jeżeli Cię uraziłem to przepraszam i proszę nie zniechęcaj innych.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Albert nie robi z siebie niewiniątka. Mnie chodzi tylko o to, żeby pisał wyraźnie i na temat Comernicusa, a nie na temat tego, co zniechęca innych. Dobrze, że się dzieli wrażeniami i relacjami ale nich nie zniechęca innych do kupowania. Jeżeli Cię uraziłem to przepraszam i proszę nie zniechęcaj innych.

Pozdro!

A w czym on jest według ciebie "winny"?

Pisał wyraźnie i na temat w przeciwieństwie do Ciebie. Ma prawo do wyrażania własnych poglądów i opinii a ty go za to opieprzasz i dodatkowo obrażasz. Lepiej się zastanów nad sobą.

Co za różnica czy jego wypowiedź zachęca czy zniechęca - niczego to nie zmienia.

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wam powiem że to forum już nie schodzi na psy ale już zeszło. PO KIJ SIĘ ODZYWAĆ i kogoś obrażać, się przywalać?! ale powiem Ci tak machdal, "Nie mów komu że nijaki, skoroś sam byle jaki" a tak przy okazji toba94, Do kogo zaadresowałeś tę wypowiedź? "Nie no w tym wątku szkoda cokolwiek pisać bo jedyne osoby jakie tu siedzą to w zakresie 13 lat.

Załamać się można czytając niektóre wypowiedzi."??

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jest nie tak! Machdal powinien protestować i wyzywać większość osób od głupków. W ankiecie ponad 70% odpowiedziało, że uważa, że zbieranie modelu się nie opłaca. Machdal, atakuj ich tak, jak wcześniej tutaj ("Jesteś głupi, że nie zbierasz tego modelu") i rozważ, czy powinna być możliwość głosowania w ankiecie na "nie", wszak to jest forum, dla tych, którzy zbierają model.

 

Tak przy okazji. Machdal, płacą Ci, że każdy numer ogłaszasz? Przyznaj szczerze - płacą, czy chcesz mieć więcej postów w liczniku? Zawsze możesz oddzielnie zachwalać część modelu i oddzielnie dołączoną gazetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech piszą. Nasłuchałem się już tyle na swój temat, że zaskoczyć mnie raczej nie mogą. Choć kto wie? Zresztą - będę w niezłym towarzystwie.

 

Jak widać przypominania o zasadach pisowni nigdy dość. Tylko może niech wcześniej zajrzą tu lub niech zaczną zaglądać tu.

 

A jakbym brał udział w ankiecie, to wybrałbym odpowiedź "nie warto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.