Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

w czym ty masz problem ja cię nie rozumiem pisze no i co nie zabraknie mi strony w internecie a poza zatem jaki licznik mam sobie nabijać ??????? <_< <_< <_<

Dzięki że dodałeś tą końcówkę

 

p.s. jeśli chodzi ci o licznik postów to sorry ale ja nie zwracam na to w ogóle uwagi .

 

mam do was prośbę: Jesteśmy tu żeby wymieniać się wrażeniami z budowy modelu Copernicus a nie żeby ciągle wyszukiwać nowych problemów typu że ktoś pisze kilka postów pod rząd , ktoś nie składnie pisze zdania itd. Naprawdę proszę zakończmy tą bezsensowną dyskusje kto ile pisze , co pisze i w jaki sposób pisze . :friends: :friends: :friends:

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie dopisałem : to ty Radek P ciągle jako jedyny wypominasz wszystkie błędy.

Wyciągam te wnioski stąd ze przeczytałem po kolei strona w stronę wcześniejsze strony od 1-11 i nie widzę nikogo innego (Oczywiście zdarzają się tacy co również wypominają ale jak już raz wypomnieli dali sobie spokój) oprócz ciebie kto wypomina np. "zdanie jest nie składne , pisz wyraźniej " itd.

p.s. Ja wiem jak o takich młodych ludziach (13,14 lat) myślicie że można sobie pogadać do nie go bo on jest młodszy , ale wcale nie my tez mamy posty na podobnym poziomie do was i identyczną składnie .

 

Zauważyłem że forum odbiega od tematu możemy znowu na niego wkroczyć?

 

Moje wcześniejsze pytanie :

 

Czy według tych którzy składają Copernicus model opłacało się zaryzykować i rozpocząć budowę modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji poprawianie błędów to zadanie szkoły.

 

Niektórzy w szkole nie uważali na lekcjach polskiego i niestety trzeba ich poprawiać teraz, bo jak się czyta niektóre posty, to oczy bolą.

 

Naprawdę warto zaglądać np. na stronę so.pwn.pl oraz przyswoić sobie zasadę "spacja zawsze po, nigdy przed" (dotyczącą znaków interpunkcyjnych).

 

Popieram też Radka w kwestii klikania w "Podgląd postu". Sam to robię za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie gdyby były z srebra to by się nie łamały podczas wysyłki

 

 

Pisało w pierwszym numerze, że są wykonane z czystego srebra.

Dlaczego niby miałyby się nie łamać? Srebro jest miękkim metalem.

Zwracając jeszcze uwagę na fakt, że podpórka podtrzymująca Księżyc jest bardzo cienka co zwiększa ryzyko ułamania.

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.