Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

Monsieur toba94, nie mam zamiaru prowadzić tej bezsensownej kłótni. Powiedz mi czym Ty się tak zachwycasz? że cały dzień i całą noc siedzisz jak najzwyklejszy komputerowy mol? i masz 530 postów na liczniku? Powiem ci tak jak moja polonistka zawsze powiada "Nie mów komu, że nijaki, skoroś sam byle jaki".

Życzę Ci miłych i pogodnych dni spędzonych przy komputerze, przez resztę życia. Więcej się nie wypowiadam, bo widzę że starsi ode mnie o 3 czy 2 lata, myślą że jestem za "mały" żeby podskoczyć, według ich bezinteresownego toku myślenia.

Przecież nikt mnie nie prosił o zdanie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie! Wyluzujcie! Włączcie dobrą muzykę, wyjdźcie na spacer! :)

 

A co do Internetu - zazwyczaj rozmowy, które wydają się kłótniami w Internecie, w prawdziwym życiu są odbierane zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesteś za mały do normalnych rozmów(na luzie), dyskusji nie prowadzących do kłótni, wypowiedzeń nie wzbudzających irytacji u innych.

Przeczytaj swoje posty za 3 lata wtedy zrozumiesz

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsieur toba94, nie mam zamiaru prowadzić tej bezsensownej kłótni. ...

To czemu prowadzisz? pain10.gif To nie Onet, tutaj nie pozwolimy na rozróby. Chcesz się boksować - zapisz się do klubu. Chcesz pisać o astronomii - bardzo dobrze, ale bez rozróby.rozga.gif

 

Edit:

Wiecie co, tą złotą myślą można zakończyć ten porywający wątek.

Zamykam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Dzwoniłem do Eaglemoss Polska Sp. z o.o. i się zapytuję

-Dzień dobry

-Dzień dobry, w czym mogę pomóc

-Chciałbym się zapytać o kolekcję "Copernicus"

-tak?

-kiedy dostanę paczkę z numerem 7 i 8?

-proszę pana, (z podniesionym głosem) PAN CODZIENNIE DO NAS WYDZWANIA I SIĘ PYTA O TE ZDJĘCIA!!!

-ale ja nie dzwoniłem w sprawie żadnych zdjęć

-a jak nazwisko?

-******** Piotr

-przesyłki będą na początku maja.

-dziękuje, do widzenia

-dziękuje, do widzenia

 

I się pytam czy to ty Prezes111 do nich tak wydzwaniasz? HAHAHAHAHAHAHAHA!

 

 

Tak do twojej informacji to dzwoniłem ,ale nie tylko ja . Ja znam co najmniej 3 osoby, moich przyjaciół którzy również zbierają ten model i jakoś też prawie codziennie dzwonią . Wiesz nie oceniaj jak nie jesteś doinformowany !!! Ok?

P.S. Po zatem nie tylko ja i moi przyjaciele dzwonią tam tylko zapewne wiele , wiele więcej osób !

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, i mówiłem żebyś nie przyjął tego negatywnie. Wiem, na pewno wiele osób tam dzwoni, lecz chciałem podkreślić, że jak tak wszyscy będą dzwonić to ich tam krew zaleje :szczerbaty: Ja na przykład dzwonie tam najwyżej raz w miesiącu, chyba że wystąpią problemy z częściami. :D

Edytowane przez PierreDeSalve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam widzisz . Ja się nie gniewam ale tylko tak powiedziałem .

Tam jak się dzwoni to nie idzie z tymi kobietami rozmawiać !

Ale nastąpiła poprawa , dziś dzwoniłem gdyż pani redaktor prosiła mnie o kontakt w dniu dzisiejszym by uzyskać informacje .

I zgadnijcie co się stało !!!

Pani w wydawnictwie NARESZCIE podała mi normalne informacje że 3 przesyłkę otrzymam pod koniec tygodnia !!!

Normalnie Postęp w organizacji

ale widać że to polska na każdej infolinii tak jest . Zatrudniają ludzi którzy kompletnie się na swoim fachu nie znają !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dadzą to pójdę trochę dalej niż tylko do próśb przez telefon ,wiesz moja matka jest prawnikiem .(to mówi samo za siebie)

 

Po zatem o ile ja zrozumiałem z tych wszystkich rozmów to nie oni wysyłają numery i je segregują do kogo mają przyjść

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak ci się nie podoba Model COPERNICUS to może w ogóle nie wchodź na forum co , ja ci e nie rozumiem jak nie chcesz to nie zapisuj się (nie rób problemu po co piszesz takie komentarze , zaśmiecasz forum !!!) , zapewne jest znacznie więcej osób które będą chciały się zapisać . :compress: :compress: :compress: :compress:

Jeśli ktoś jest bardzo zaangażowany w ta budowę modelu to na pewno się zapisze i jeśli jest to jego obecne hobby.

 

 

 

Napisano dziś, 20:13

Taa załóż jeszcze funclub na steamie !

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna!

 

Prezes, człowieku! Opanuj i zdecyduj się! Najpierw piszesz, że to Ty dzwonisz. Następnego dnia dowiadujemy się o tym, jak to Twoi znajomi telefonują. Po "PS'ie" piszesz, iż jeszcze wiele, wiele więcej osób dzwoni.

 

Nie proś ludzi, by się zapisywali do Twojego fan-clubu, żeby tylko nabić licznik (tak odczytałem to z Twojego posta) znajomych.

 

Dałem przypadkowym znajomym ten wątek do przeczytania, i co się okazało? Wg nich, to takie pisanie postów co 3 minuty i pytanie się w kółko "A kto kupił już numer 8?!" jest zaśmiecaniem forum.

 

Zbierasz model, ok - ale pisz posty, które coś wnoszą oprócz bezsensownych pytań zadawanych w tempie strzelania pistoletu maszynowego MP5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej klasie pojawił się FUN CLUB Copernicusa który założyłem .

 

Może lepiej facebook? Astropolis ma być zintegrowane z facebookiem.

 

Tak przy okazji - czemu już się nie ukazują posty zapowiadające kolejne numery Copernicusa? Jestem za granicą i nie wiem, kiedy w kioskach jest kolejny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za powyższą wypowiedź Prezes zaczął zapychać moją skrzynkę komunikatora wiadomościami, żebym nie zaśmiecał forum, odczepił się od niego i zostawił jego fun club w spokoju(Ale czy ja coś pisałem o jego fun clubie?:blink:) i zaczął grozić mi zbanowaniem konta...

:Boink:

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prezes111

Pezes 111:

Może sie jeszce popłacz Toba94 , wiesz zachowujesz się jak dziecko w przedszkolu , nie umiesz zamknąć sprawy (STAJESZ SIĘ NUDNY) Mam lepszy pomysł moze jeszcze idź się poskarż mamię . W ogóle jak można być tak stasznie pustym i głupim jak ty i wypisywać na foum fragmenty czyjejś prywatnej koyspondencji do Ciebie .

Wiesz dostałęm wiele wiadomości od użydkowników forum którzy piszą że jesteś bez szczelny i w ogóle nie wychowany chcesz to mogę Ci je wysłąć (o ile się zgozą bo ja nie podaje teści cudzej koyspondencji do mnie bez zgody nadawcy)(Wiesz nie chcieli pisać na foum tego byś się badziej nie popłakał i nie zasmucił)

Sorry że pisze poprzez gościa ale niestety zapomniałem chasła do konta a ni chce mi się go od nowa wypełniać żeby przyszedł na e-mail .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.