Skocz do zawartości

Film promujący Dalekie Obserwacje.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że coś takiego jak film o DO nie robi większego zainteresowania, ale mam prośbę. Gdyby ktoś z was był na jakimś PO które są tutaj opisywane i udało by się zrobić jakiś filmik ukazujący widok z tego punktu, to byłbym bardzo wdzięczny!

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że coś takiego jak film o DO nie robi większego zainteresowania

 

No takich rzeczy to nawet nie gadaj ... Nawet nie wiesz jak bardzo liczę na ten film. Ale sprawa nie jest prosta bo większość ludzi posiada jednak lustrzanki a te jak wiadomo raczej filmów nie nagrywają a nam (super-zoom'owcom) też ciężko coś nakręcić. Pamiętasz chyba że ostatnio na GSD się poddałem bo kompletnie ostrości na filmie nie łapało przy ogniskowej ponad 400mm <_<

 

Szkoda że do 8.08 nic z tego filmu chyba nie będzie :Cry:

Edytowane przez vrg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takich rzeczy to nawet nie gadaj ... Nawet nie wiesz jak bardzo liczę na ten film. Ale sprawa nie jest prosta bo większość ludzi posiada jednak lustrzanki a te jak wiadomo raczej filmów nie nagrywają a nam (super-zoom'owcom) też ciężko coś nakręcić. Pamiętasz chyba że ostatnio na GSD się poddałem bo kompletnie ostrości na filmie nie łapało przy ogniskowej ponad 400mm <_<

 

Szkoda że do 8.08 nic z tego filmu chyba nie będzie :Cry:

 

Żeby zmontować ciekawy film o DO wcale nie trzeba kręcić filmu. No, dla spokoju sumienia, można wkleić w montaż 2 klipy :) I to wcale nie pokazujące góry, tylko np. wypowiedzi pasjonatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takich rzeczy to nawet nie gadaj ... Nawet nie wiesz jak bardzo liczę na ten film. Ale sprawa nie jest prosta bo większość ludzi posiada jednak lustrzanki a te jak wiadomo raczej filmów nie nagrywają a nam (super-zoom'owcom) też ciężko coś nakręcić. Pamiętasz chyba że ostatnio na GSD się poddałem bo kompletnie ostrości na filmie nie łapało przy ogniskowej ponad 400mm <_<

 

Szkoda że do 8.08 nic z tego filmu chyba nie będzie :Cry:

 

No niestety na 8.08 nie dam rady, zreszta jest to związane z obecnością całej grupy (finalne sceny mają być kręcone na spotkaniu całej społeczności - myślałem, że mogłoby to być na spotkaniu społeczność - media [nie wspominałem jeszcze, że mam powiedzmy swojego człowieka w TVS i jeśli chodzi o materiał o nas to na dniach jest to do załatwienia, ale myślałem, że lepiej połączyć to z Dziennikiem Zachodnim i zrobić to nie 8go kiedy będzie pełno ludzi tylko kameralnie w swoim gronie] bo bez tych scen filmu nie ukończę)

 

@voytasosuch:

Pamiętasz może naszą rozmowę o intro? Czarne tło i wlatujące logo DO? Chyba jednak będę potrzebował Twojej pomocy :rolleyes: moja wymyślona wtedy wersja nie pasuje do klimatu :mellow:

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o prawach autorskich. Można beknąć, tym bardziej, że film tego typu nie jest do odtwarzania dla własnej przyjemności w domu.

 

I tutaj Wojtek ma świętą rację. Jedyne co mi pozostaje, to jako już wieloletni muzyk nagrać utwór sam, i wtedy nikt się nie doczepi, a po drugie ten film będzie w 100% NASZ. O o! I tak też zrobię :yes:

 

muzyka będzie tego klimatu:

 

Edytowane przez MMateusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I tutaj Wojtek ma świętą rację. Jedyne co mi pozostaje, to jako już wieloletni muzyk nagrać utwór sam, i wtedy nikt się nie doczepi, a po drugie ten film będzie w 100% NASZ. O o! I tak też zrobię :yes:

 

muzyka będzie tego klimatu:

 

 

:Salut:

A moze chcecie cos mojego ??nikt sie nie doczepi,nagralem dwa lata temu utwor z gatunku elmuzyki,cos w stylu jak by niegdys utwory wykorzystywane jako tlo muzyczne w programie SONDA.

Utwor ktory zrobilem zostal juz wykorzystany w filmie szkoleniowym w temacie SYSTEMY METANOMETRYCZNE W GORNICTWIE.jako podklad.

niegdys tez mialem epizody muzyczne.W 1989 r. bylem bebniarzem w kapeli punkowej SCHEMAT KONTENERA,mialem rowniez epizod muzyczny w projekcie KOLNIERZE PISTOLETY,gralismy po szkolach i po piwnicach raz chyba w Myslowickim MDKu na jakims przeglodzie razem z MECENASEM PRADO i DUPA REGANA,jednak Jarocin nie otworzyl nam bramy.

trudne byly czasy,i dziwne..mozna wtedy bylo zostac spisany np..przez milicje za chodzenie w zimie po trawniku.:yahoo:

Edytowane przez ORJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Salut:

A moze chcecie cos mojego ??nikt sie nie doczepi,nagralem dwa lata temu utwor z gatunku elmuzyki,cos w stylu jak by niegdys utwory wykorzystywane jako tlo muzyczne w programie SONDA.

Utwor ktory zrobilem zostal juz wykorzystany w filmie szkoleniowym w temacie SYSTEMY METANOMETRYCZNE W GORNICTWIE.jako podklad.

niegdys tez mialem epizody muzyczne.W 1989 r. bylem bebniarzem w kapeli punkowej SCHEMAT KONTENERA,mialem rowniez epizod muzyczny w projekcie KOLNIERZE PISTOLETY,gralismy po szkolach i po piwnicach raz chyba w Myslowickim MDKu na jakims przeglodzie razem z MECENASEM PRADO i DUPA REGANA,jednak Jarocin nie otworzyl nam bramy.

trudne byly czasy,i dziwne..mozna wtedy bylo zostac spisany np..przez milicje za chodzenie w zimie po trawniku.:yahoo:

 

Romek zapodaj mi na maila te kawałki albo podziel się tutaj, myślę, że dobre do zaadoptowania, albo też remixu Ja + Ty :friends:

 

Ja osobiście zaczynałem granie jakies 14 lat temu. PIerwsze próby w garaży, projekt Funkowo jazzowy. Graliśmy nawet z bębniarzem chyba "Lombardu" jeden raz, kiedy usłyszał nas przechodząc niedaleko, potem koncertów strasznie dużo z zespolikiem w Siemianowicach. Później dla niektórych fajny, dla innych nie zespół Swish z którym znow wiele koncertów. Wspólny koncert z zespołem Remedium przed SBB w amfiteatrze. Związałem się z zespołem Ypsylon z Gliwic na dłuższy czas, trasy po Polsce.

Rok temu własny projekt The Same Colour. Posłuchać można tutaj The Same Colour są tam nagrania z prób :rolleyes:

No i teraz już całkowity przestój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek zapodaj mi na maila te kawałki albo podziel się tutaj, myślę, że dobre do zaadoptowania, albo też remixu Ja + Ty :friends:

 

 

Prosze :D Maciek tu jest link.Na WRZUTE dodalem to dwa lata temu ,mysle ze mogl bys wykorzystac jako podklad pod wywiad jakis czy dialodi itp.To wersja demo, mam jeszcze 9 minutowy kompletny utwor,slychac tutaj tez moj glos:)

 

http://w663.wrzuta.pl/audio/a9BiuviWGH1/jaro_synth_-methan_demo_project

Edytowane przez ORJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, miazga, czegoś takiego potrzebowałem. Podeślij mi pełną wersję na maila. Chyba, ze leci to w kółko i nic się nie zmienia w wersji dłuższej. Ja do tego w studio dogram ciekawą gitarę, zrobi się taki DOmix :szczerbaty: Natomiast podkład już można powiedzieć jest (Twój)! teraz scenariusz, ubłaganie Wojtka o chwilę czasu (choć żal go pytać, bo jest na max zarobiony po tych zlotach) no i ogień :friends:

Edytowane przez MMateusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, miazga, czegoś takiego potrzebowałem. Podeślij mi pełną wersję na maila. Chyba, ze leci to w kółko i nic się nie zmienia w wersji dłuższej. Ja do tego w studio dogram ciekawą gitarę, zrobi się taki DOmix :szczerbaty: Natomiast podkład już można powiedzieć jest (Twój)! teraz scenariusz, ubłaganie Wojtka o chwilę czasu (choć żal go pytać, bo jest na max zarobiony po tych zlotach) no i ogień :friends:

 

Jasne ok ,odnajde i oddam do Twojej dyspozycji :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze :D Maciek tu jest link.Na WRZUTE dodalem to dwa lata temu ,mysle ze mogl bys wykorzystac jako podklad pod wywiad jakis czy dialodi itp.To wersja demo, mam jeszcze 9 minutowy kompletny utwor,slychac tutaj tez moj glos:)

 

http://w663.wrzuta.p...an_demo_project

 

Romeeek! To jest extra ! Brzmi jak z jakiegoś filmu faktycznie :D Dograć do tego perkusję i drugą gitarę i byłby hicior!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntetyczny klawisz;) Gitare to usłyszysz w wersji pod Film :rolleyes:

:)Caly ten utwor jest syntetyczny bo pochodzi z komputera oprocz mojego glosu...Dobra ..ja dokomponuje tu perkusje a ty Maciek doloz jakies gitrowe solo typu Erwin Lee.

Pozdro:)

Edytowane przez ORJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Caly ten utwor jest syntetyczny bo pochodzi z komputera oprocz mojego glosu...Dobra ..ja dokomponuje tu perkusje a ty Maciek doloz jakies gitrowe solo typu Erwin Lee.

Pozdro:)

 

Romek to podeślij gotowy utwór z perkusją, gitarę zrobię do rytmu. Musi być jakaś w koncu "sekcja" skoro basu nie ma :) A moze bas też podłożę. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale podrzucam Materiał z kamerek do filmu.

http://wyslijto.pl/plik/uuiammpq5g

 

Nie było. Świetny materiał do filmu. Dzięki! Ja ze swojej strony obiecuje ze na świeta napewno już będzie film gotowy. Za dużo mam teraz na głowie, jeszcze z Romanem będziemy muzyke nagrywać własną do filmu więc trochę się to przeciąga, ale mam nadzieję, że efekt będzie dobry :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.