Skocz do zawartości

Vesta SC-1 PCVC675


coy_coyote

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie kamerka świetna do guide, w komplecie dodatkowo kabel do długich czasów LPT, płyta CD, wkręcany adapter WEB/1.25 cala czyli to co na zdjęciu.

Prowadziłem na niej guide przez ponad rok na Guidemasterze . Niedawno kupiłem DSI więc ta jest mi zbędna. cool.gif

Kamerka jest na stałe przerobiona na długie czasy przełącznik zamontowany na obudowie nie

ma wpływu na pracę kamerki (pozostałość po nieudanej próbie zamontowania przełącznika normal/long) mellow.gif

ma oczywiście ściągnięty filtr IR. Na obudowie są ślady mazaka - był napisany symbol kamerki - ewentualnie do zmycia yes.gif

Cena 230zł + wysyłka

web1.jpg

 

web2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja.biore na 100 procent.ten port lpt...czy jest mozliwosc kupienia przejsciowki???

 

jak nie masz portu lpt w laptopie to trzeba by dokupić lpt na PCMCIA lub ExpressCard zależy jakie masz dostępne gniazda.

Nie wiem jak pracują przejściówki USB/LPT trzeba by poszukać na forum pewnie niejedna osoba miała z tym problem read.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wiedzy na temat tego adaptera więc nie podpowiem poszukaj tematów na tym forum na pewno znajdziesz informacje jakie są problemy z takimi przejściówkami i które z nich mają prawo działać. Najlepiej jest mieć fizyczny port wtedy na pewno nie ma kłopotów. Ja do celów astro kupiłem starszego laptopa który posiada jeszcze rs232,lpt i usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.