Skocz do zawartości

SPC880NC SC1


ZbyT

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

sprzedam kamerkę SPC880NC z wymienionym firmwarem, dzięki czemu jest widziana w systemie jako SPC900NC, przerobioną na długie czasy (SC1). Posiada przełącznik standard/długie czasy. W komplecie oczywiście kabelek z wtykiem LPT pozwalający korzystać z niej w programach astronomicznych np. w k3ccd

kamerka posiada własny obiektyw i do podłączenia do teleskopu potrzebuje odpowiednią redukcję 1.25"/M12

sprzedaję bez tej redukcji bo mam tylko jedną i potrzebuję jej do drugiej kamerki

zdjęcia Księżyca i Saturna z tej kamerki można zobaczyć na forum

cena 100 zł plus koszt przesyłki

 

kamerka1.JPG kamerka2.JPG

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

sprzedam kamerkę SPC880NC z wymienionym firmwarem, dzięki czemu jest widziana w systemie jako SPC900NC, przerobioną na długie czasy (SC1). Posiada przełącznik standard/długie czasy. W komplecie oczywiście kabelek z wtykiem LPT pozwalający korzystać z niej w programach astronomicznych np. w k3ccd

kamerka posiada własny obiektyw i do podłączenia do teleskopu potrzebuje odpowiednią redukcję 1.25"/M12

sprzedaję bez tej redukcji bo mam tylko jedną i potrzebuję jej do drugiej kamerki

zdjęcia Księżyca i Saturna z tej kamerki można zobaczyć na forum

cena 100 zł plus koszt przesyłki

 

post-6497-127534308489_thumb.jpg post-6497-127534310789_thumb.jpg

 

pozdrawiam

 

Biorę

Proszę o dane do przelewu na PW

 

Pozdrawiam

tutifruti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam jeszcze jedną kamerkę przerobioną na długie czasy dla kolegi z innego forum, u którego jednak wygasło zainteresowanie B)

w związku z tym wędruje ona na giełdę

jak poprzednio cena 100 zł plus przesyłka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Prosze o dane do przelewu na PW lub GG 2461350.

 

Chwileczkę,ja na razie zarezerwowałem u Zbyta dziś do wieczora dam mu znać czy biorę a jak zrezygnuje to twoja będzie Kamerka ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.