Jump to content

AKCJA T-SHIRT


Recommended Posts

Mając na celu promowanie naszego pasjonującego hobby zleciliśmy wykonanie koszulek z logo i grafiką Dalekich Obserwacji.

 

T-shirts-DO.jpg

 

Jak to określa Mateusz: "trzeba myśleć społecznościowo" :) Dlatego jeśli jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie takiego "gadżetu", prosimy o składanie zamówień do końca bieżącego miesiąca na adres mailowy voytas@dalekieobserwacje.eu. Wstępny koszt jednej sztuki to 30 - 35 zł. Zobaczymy ile będzie zamówień - od tego zależy technologia nadruku i cena jednostkowa, która może być jeszcze niższa przy dużym zamówieniu.

 

Z końcem miesiąca wszystkie zamówienia wrzucimy do produkcji i poinformujemy Was gdzie i kiedy będzie można odebrać gotowe koszulki. Planujemy żeby nastąpiło to podczas Zlotu DO.

 

W mailu należy podać ilość sztuk, kolor i rozmiar. T-shirty mają ok.190 g.

Edited by voytasosuch
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Ze względu na okres urlopowo-wakacyjny, oraz sporo zajęć związanych między innymi z organizacją Zlotu na Dorotce, sprawę wykonania drugiego zamówienia na koszulki DO musimy odłożyć do końca sierpnia. Osoby, które zamówiły t-shirty przepraszam za poślizg. Mailami potwierdzę z każdym jego zamówienie.

 

Dla niezdecydowanych jest to okazja do podjęcia decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

UWAGA! :)

W tym tygodniu będziemy składać zamówienie na drugą partię koszulek DO.

Do wszystkich, którzy zamawiali t-shirty, wysłalem maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Sprawdźcie proszę poczte. Gdybym kogoś przypadkowo pominął, to przepraszam i proszę o informację mailem.

 

Zamieszczam skan metki z tabelką rozmiarów. Proszę o sprawdzenie, czy rozmiar producenta zgadza się z zamówionym. Na mnie i tak pasuje wszystko co największe, ale przekonaliśmy się za pierwszym razem, że "nasze" koszulki wychodzą rozmiarowo trochę większe niż u innych producentów.

 

metka.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Slawku, nic straconego. Mozemy zrobic trzecie podejscie do tematu koszulek, tylko wtedy musimy poszukac wiecej chetnych, zeby dodruk byl oplacalny. Dlatego rzucamy raz jeszcze w eter prosbe do wszystkich o okreslenie sie, czy reflektujecie na nastepne koszulki.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Jest zapotrzebowanie na kolejne koszulki. W sumie trochę by się ich już zebrało. Jak zainteresowanie z Waszej strony? Tylko szybka piłka, bo tu nie ma się co długo zastanawiać, jak w grę wchodzi 30-pare złotych.

Link to comment
Share on other sites

A moja zamówiona wciąż nie odebrana :szczerbaty:

Wojtas wyślij mi Mikołajem pod choinkę :D

 

Może jakieś spotkanie integracyjne, żeby nie wpaść w depresję pogodowo-obserwacyją? :) Byłaby okazja obdzielić niektórych koszulkami...

Link to comment
Share on other sites

Może jakieś spotkanie integracyjne, żeby nie wpaść w depresję pogodowo-obserwacyją? :) Byłaby okazja obdzielić niektórych koszulkami...

Jak najbardziej jestem za :)

Niech chłopaki pozamawiają to będzie akurat więcej do odbioru ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam coś do odebrania od Wojtka :)

Czyli spotkanie? Biorąc pod uwagę widzialność chętnie poobserwowałbym piankę na złotym trunku z zacnym gronie ;)

nadchodzi weekend, moze tak poprobujemy? Ja jestem chetny zarowno na formule obserwacyjna, jak i piwna.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Our picks

  • Droga Mleczna w dwóch gigapikselach
   Zdjęcie jest mozaiką 110 kadrów, każdy po 4 minuty ekspozycji na ISO 400. Wykorzystałem dwa teleskopy Takahashi Epsilon 130D i dwa aparaty Nikon D810A zamocowane na montażu Losmandy G11 wynajętym na miejscu. Teleskopy były ustawione względem siebie pod lekkim kątem, aby umożliwić fotografowanie dwóch fragmentów mozaiki za jednym razem.
   • 48 replies
  • Przelot ISS z ogniskowej 2350 mm
   Cześć, po kilku podejściach w końcu udało mi się odpowiednio przygotować cały sprzęt i nadążyć za ISS bez stracenia jej ani razu z pola widzenia. Wykorzystałem do tego montaż Rainbow RST-135, który posiada sprzętową możliwość śledzenia satelitów.
   Celestron Edge 9,25" + ZWO ASI183MM. Czas ekspozycji 6 ms na klatkę, końcowy film składa się z grup 40 klatek stackowanych, wyostrzanych i powiększonych 250%.
   W przyszłości chciałbym wrócić do tematu z kamerką ASI174MM, która z barlowem 2x da mi podobną skalę, ale 5-6 razy większą liczbę klatek na sekundę.
   Poniżej film z przelotu, na dole najlepsza klatka.
    • Like
   • 72 replies
  • Big Bang remnant - Ursa Major Arc or UMa Arc
   Tytuł nieco przekorny bo nie chodzi tu oczywiście o Wielki Wybuch ale ... zacznijmy od początku.
    
   W roku 1997 Peter McCullough używając eksperymentalnej kamery nagrał w paśmie Ha długą na 2 stopnie prostą linie przecinajacą niebo.
    
   Peter McCullough na konferencji pokazał fotografię Robertowi Benjamin i obaj byli pod wrażeniem - padło nawet stwierdzenie: “In astronomy, you never see perfectly straight lines in the sky,”
   • 16 replies
  • Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
   Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
   • 43 replies
  • MARS 2020 - mapa albedo powierzchni + pełny obrót 3D (tutorial gratis)
   Dzisiejszej nocy mamy opozycję Marsa więc to chyba dobry moment żeby zaprezentować wyniki mojego wrześniowego projektu. Pogody ostatnio jak na lekarstwo – od początku października praktycznie nie udało mi się fotografować. Na szczęście wrzesień dopisał jeśli chodzi o warunki seeingowe i udało mi się skończyć długo planowany projekt pełnej mapy powierzchni (struktur albedo) Marsa.
    • Like
   • 134 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.