Skocz do zawartości

AKCJA T-SHIRT


Rekomendowane odpowiedzi

Mając na celu promowanie naszego pasjonującego hobby zleciliśmy wykonanie koszulek z logo i grafiką Dalekich Obserwacji.

 

T-shirts-DO.jpg

 

Jak to określa Mateusz: "trzeba myśleć społecznościowo" :) Dlatego jeśli jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie takiego "gadżetu", prosimy o składanie zamówień do końca bieżącego miesiąca na adres mailowy voytas@dalekieobserwacje.eu. Wstępny koszt jednej sztuki to 30 - 35 zł. Zobaczymy ile będzie zamówień - od tego zależy technologia nadruku i cena jednostkowa, która może być jeszcze niższa przy dużym zamówieniu.

 

Z końcem miesiąca wszystkie zamówienia wrzucimy do produkcji i poinformujemy Was gdzie i kiedy będzie można odebrać gotowe koszulki. Planujemy żeby nastąpiło to podczas Zlotu DO.

 

W mailu należy podać ilość sztuk, kolor i rozmiar. T-shirty mają ok.190 g.

Edytowane przez voytasosuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ze względu na okres urlopowo-wakacyjny, oraz sporo zajęć związanych między innymi z organizacją Zlotu na Dorotce, sprawę wykonania drugiego zamówienia na koszulki DO musimy odłożyć do końca sierpnia. Osoby, które zamówiły t-shirty przepraszam za poślizg. Mailami potwierdzę z każdym jego zamówienie.

 

Dla niezdecydowanych jest to okazja do podjęcia decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWAGA! :)

W tym tygodniu będziemy składać zamówienie na drugą partię koszulek DO.

Do wszystkich, którzy zamawiali t-shirty, wysłalem maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Sprawdźcie proszę poczte. Gdybym kogoś przypadkowo pominął, to przepraszam i proszę o informację mailem.

 

Zamieszczam skan metki z tabelką rozmiarów. Proszę o sprawdzenie, czy rozmiar producenta zgadza się z zamówionym. Na mnie i tak pasuje wszystko co największe, ale przekonaliśmy się za pierwszym razem, że "nasze" koszulki wychodzą rozmiarowo trochę większe niż u innych producentów.

 

metka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Slawku, nic straconego. Mozemy zrobic trzecie podejscie do tematu koszulek, tylko wtedy musimy poszukac wiecej chetnych, zeby dodruk byl oplacalny. Dlatego rzucamy raz jeszcze w eter prosbe do wszystkich o okreslenie sie, czy reflektujecie na nastepne koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może jakieś spotkanie integracyjne, żeby nie wpaść w depresję pogodowo-obserwacyją? :) Byłaby okazja obdzielić niektórych koszulkami...

Jak najbardziej jestem za :)

Niech chłopaki pozamawiają to będzie akurat więcej do odbioru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam coś do odebrania od Wojtka :)

Czyli spotkanie? Biorąc pod uwagę widzialność chętnie poobserwowałbym piankę na złotym trunku z zacnym gronie ;)

nadchodzi weekend, moze tak poprobujemy? Ja jestem chetny zarowno na formule obserwacyjna, jak i piwna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.