Skocz do zawartości

AKCJA T-SHIRT


Rekomendowane odpowiedzi

Zarezerwowałem stolik na 6 osób, ale bardzo liczę na to, że będę musiał zmienić rezerwacje na większą ;)

 

Wojtek, Krzysiek, Darek, Tomek, ja... Reszta Koleżanek i Kolegów? :)

 

PS. Robert, z GSA do City Rocka masz raptem 100km :P

Edytowane przez mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może zamiast spotkania w Katowicach, zorganizujemy spotkanie w jakimś schronisku, gdzie łatwo dotrzeć np. Skrzyczne? Dla niezmotoryzowanych 2-3 miejsca wolne się znajdą :)

Dzwoniłem teraz na Skrzyczne, ale oni rezerwacji nie przyjmują. Więc dla nas to niekomfortowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem stolik na 6 osób, ale bardzo liczę na to, że będę musiał zmienić rezerwacje na większą ;)

 

Wojtek, Krzysiek, Darek, Tomek, ja... Reszta Koleżanek i Kolegów? :)

 

PS. Robert, z GSA do City Rocka masz raptem 100km :P

 

Dobre :szczerbaty:

 

Lecz nie o tej porze roku. Poza tym jutro jadę na Pradziada pośmigać na nartach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się pojawi? Piszcie!

Potwierdzam, choć widzę, że już wpisałeś mnie na listę :).

 

 

Panowie, a może zamiast spotkania w Katowicach, zorganizujemy spotkanie w jakimś schronisku, gdzie łatwo dotrzeć np. Skrzyczne? Dla niezmotoryzowanych 2-3 miejsca wolne się znajdą :)

Pomysł jak najbardziej godny uwagi, ale nie lepiej poczekać na 100% inwersję i wtedy się tam wybrać? Przy takich warunkach jak dziś, jechać kilkadziesiąt kilometrów po to, by zmarznąć i podziwiać obiekty odległe o... 30m (w porywach 150m ;)) jakoś do mnie nie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej godny uwagi, ale nie lepiej poczekać na 100% inwersję i wtedy się tam wybrać? Przy takich warunkach jak dziś, jechać kilkadziesiąt kilometrów po to, by zmarznąć i podziwiać obiekty odległe o... 30m (w porywach 150m ;)) jakoś do mnie nie trafia...

Jestem tego samego zdania, no chyba że tak was ssie że musicie jechać się spotkać w 3 osoby maks ;) Jak macie zbyt dużo kasy na benzol to się podzielcie :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, mam w domu "szpital" - ja co prawda jestem zdrowy ale nie mogę zostawić reszty chorej rodzinki.

 

 

ps. Wojtku jeśli będziesz może przekażesz moją koszulkę (lub dwie jak są) Vrq? łatwiej mi będzie odebrać je z Czeladzi.

Krzysiek, nie będzie to problem? Są zapłacone

Edytowane przez athomer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.