Skocz do zawartości

Konkurs Dalekich Obserwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

Chciałbym zachęcić Was do wzięcia udziału w małej zabawie, z którą wiąże się jedna z naszych najbliższych akcji promocyjnych dalekich obserwacji. Zasady konkursu są bardzo proste i wiążą się z jego motywem przewodnim, czyli: ALTUS W DALEKICH OBSERWACJACH. Publikujcie w tym wątku swoje zdjęcia dalekoobserwacyjne, gdzie Altus odgrywa jakąś rolę - jest postacią pierwszo- lub drugoplanową, obserwacje w kierunku lub też z Altusa. Wedle uznania. Zdjęcia "przyjmować" będziemy do końca sierpnia i wtedy zrobimy głosowanie na najlepsze z nich. Wyróżnione fotki wezmą udział w dużej wystawie promującej DO, o której dokładniejsze informacje pojawią się później.Zachęcam oczywiście także osoby spoza Śląska, jeżeli będą miały okazję pojawic się w okolicach Katowic. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

oto zatem moje zdjęcie które w zbiorach posiadam. Nie jest zwyczajne :rolleyes:

 

9cfe45d9.jpg

 

problem niestety jest taki, że zdjęcie mam tylko i wyłącznie w takiej rozdzielczości ponieważ oryginał utraciłem po awarii dysku. Sprawdzę jeszcze w na DVD, może kiedyś nagrywałem zdjęcia. To robiłem z kilkunastu zdjęć. Zdjęcie z mojego byłego mieszkania na Korfantego. Obserwacje tęczy :lol:

Edytowane przez MMateusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

to mój pierwszy post na forum - na początek 4 zdjęcia Altusa:

1) z Kopca Wyzwolenia, z tyłu Babia Góra (24.07.2009)

5149d114.jpg

 

2) z Dorotki (23.06.2010)

ffb3d363.jpg

 

3) z wieży kościoła św. Tomasza w Sosnowcu (26.09.2009)

a3f685fb.jpg

 

4) z Jaworzna, wzniesienia w okolicach ul. Jaworznickiej (05.10.2009)

84917d70.jpg

Edytowane przez loopp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moje zbiory ;)

Kolejno: z Dorotki x2, ze Środuli x2, z mojego dachu (centrum Czeladzi), z PO Oberża w Czeladzi, z Równej Góry w Górze Siewierskiej i z Wojkowic (dzielnica Boleradz)

 

z dorotki2.jpg z dorotki1.JPG ze środuli1.JPG ze środuli2.JPG z czeladzi_centrum.jpg z czeladzi_PO_oberża.JPG z siewierskiej.jpg z wojkowic.jpg

 

I jako bonus panoramka z GSD z Beskidem Morawskim w tle:

fb7ecb9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie to Altus na hardzie ;-)

 

No co? Zależało mi na tym, żeby pokazać Łysą :rolleyes: Przynajmniej jest inne niż reszta, nie liczę na to, że gdzieś pokażecie to zdjęcie, ale przynajmniej nie można narzekać na brak mojej aktywności :yes:

 

dorzuć tutaj swoje foto z Pradziada, w jak najlepszej jakości.

 

Jak widać Mateusz się przestraszył, nie chce by reszta była tak żałosna jak moja :D

:Salut:

Edytowane przez MMateusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne moje zdjęcie. Pofatygowałem się na rowerze na GŚD i jest. Terez Mateusz nie powie, że nie ma to nic wspólnego z DO <_<

 

Wyślij mi proszę to zdjęcie nieobrobione i bez opisu. Przepuszczę je przez mój magiczny soft :)

 

 

 

Nic więcej nie wyduszę :)

 

100_6353-b.jpg

Edytowane przez voytasosuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Koledzy, o to nam chodziło. Dzięki bardzo wszystkim! Robert, koniecznie - dla formalności - dorzuć tutaj swoje foto z Pradziada, w jak najlepszej jakości.

Dla formalności to przydałby się jeszcze Altus Zbyszka z Lubszy, z tejże panoramy :rolleyes:

 

PS: mam dużo więcej zdjęć Altusa (z tych samych miejsc z których zamieściłem) ale dokonałem selekcji najlepszych ujęć. Gdyby co, oczywiście dysponuję oryginałami w celach bardziej profesjonalnej obróbki niż moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.