Skocz do zawartości

Odbudowa obserwatorium


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dojazdu do Jachranki rozmawiałem z Panem Stanisławem (nie zawsze spiskuje - czasem rozmawiam i zmieniam opony) , i dowiedziałem się iż na Lubomirze będzie odbudowane obserwatorium astronomiczne .

Dziś udało mi się tę wiadomość potwierdzić jest już zawiązany komitet który ma zająć się projektem i prowadzić jego prace .

 

Myślę że to dobra wiadomość dla Miłośnikow Astronomii z południa Polski , bardzo jestem ciekaw jaki sprzęt będzie w nowym obserwatorium , kiedy powstanie no i jak będzie ono dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Łukasz i tak miałem racje :) , powstało nowe potem jeszcze jedno nowe i każde było lepsze od poprzedniego.

 

Odbyła się druga Jachranka i popatrz co się dopiero porobiło - znów mój spisek zadziałał - teleskopy.pl - znikły . Nie wiem to cód jakiś czy co ?

 

Kurcze lubię film "Teoria spisku" (polecam) ale że moje spiskowanie tak dobija teleskopy.pl to nie przypuszczałem :)

 

P.S.

Kurcze - to miał być inny temat a nie nekrolog pewnej witryny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli profesor Kreiner z WSP macza palce w grupie programowej a nawet jej przewodniczy to znaczy że to obserwatorium naprawdę powstanie bo to gosć co jedno obserwatorium na Suchorze w Gorcach już zbudował i to od podstaw  ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się druga Jachranka i popatrz co się dopiero porobiło - znów mój spisek zadziałał - teleskopy.pl - znikły . Nie wiem to cód jakiś czy co ?

 

Kiepska pogoda pomimo lazurowego nieba kilka dni cześniej, złapana guma, zgubiona drabinka , same CUD-a w te i nazad

 

Nie odbiegamy od tematu tylko rozwijamy , jedną  z poruszonych w nim spraw - dotyczącą spisku.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Łukasz!!!!!!!!!!

 

Ten wątek nosi tytuł Odbudowa obserwatorium i jak mi tu będziesz dalej spiskował to będziesz miał ze mną osobiście do czynienia bo nie pozwolę torpedować takiego tematu jakimiś próżnymi żalami  ???

Do tego służy Hyde Park  ;D ;D ;D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczę na taką inwestycję bo miałbym je "pod nosem" . Bardzo jestem ciekawy co z tego wyniknie. Mam także inne pytanie , jak wygląda dostęp do obserwatoriów w Polsce dla amatorów. Czy i na jakich zasadach można tam obserwować. Nie tylko w Krakowie ale i innych obserwatoriach w Polsce.

 

P.S.

Widzisz Łukasz z tą oponą to nie takie proste okazuje się że nie był to klasyczny kapeć !! Opona była cała i zdrowa w serwisie stwierdzili że jak by ktoś z niej powietrze wyssał ? Czy to nie byłeś Ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Łukasz!!!!!!!!!!

 

Ten wątek nosi tytuł Odbudowa obserwatorium i jak mi tu będziesz dalej spiskował to będziesz miał ze mną osobiście do czynienia bo nie pozwolę torpedować takiego tematu jakimiś próżnymi żalami  ???

Do tego służy Hyde Park  ;D ;D ;D  

 

Ale poruszono temat spiskowania, więc chciałem Go przyblizyć ;-)) Chyba to na tym polega , poruszamy temat a następnie przybliżamy, przybliżamy

 

No jesteśmy na Hyde Parku chyba że aksjomat  inkluzji nie dotyczy niniejszego forum ;-)

 

Może zróbmy tak, to co w nawiasie umieścmy na hydeparku , a temat odbudowy obserwatorium np.

w dziale porad sprzętowych.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona była cała i zdrowa w serwisie stwierdzili że jak by ktoś z niej powietrze wyssał ? Czy to nie byłeś Ty ?

 

Może zapomniałeś  zakrecić wętylka albo co gorsza napompować. Współczuje felgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zgrywaj ale tylko Bartek może to przenieść bo zostawil sobie całą władzę w jednym ręku, ja niestety nie mam takich możliwości jako skromny opiekun działu ;)  :-/ :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.