Skocz do zawartości

Katowice i okolice


mardudus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Koledzy!!!

Trochę wiecej optymizmu nawet jak są chmurki to trzeba się wybrać, przejechać i ocenić miejsce a po takim poświęceniu zwykle natura nas obdarza pogodnym niebem, sam to wielokrotnie przerabiałem jak przy jesiennym zaćmieniu Łysego, pojechać zawsze warto 8) :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

No niestety mieliśmy pecha, a już miałem taką nadzieję. :x

Nie wiem czy zauważyliście, ale tej samej nocy około godz.2:30 odchmurzyło się... :Cry: Nie wiem jak było później, ale podejrzewam iż całkiem nieźle, bo poranek był nawet nie najgorszy :?

Trudno... szukamy dalej Panowie :wink:

 

Januszu, gdybym nie był optymistą, to już dawno bym się powiesił z takim niebem jak mamy na Śląsku :| Myślę, że każdy obserwator nieba jest optymistą, ale zależy jak wytrzymałym i ile ma cierpliwości :)

 

Pozdrawiam

Admiral

 

P.S. Przyszły weekend zapowiada się bardzo interesująco z tego co widzę na prognozie pogody. Temperatura jak w lato ! :wink: Może wówczas nam się uda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo podobnie z terminami. W sobotę mam zajęcia, ale niedziela i poniedziałek w nocy juz raczej wolne. Gorzej znów z Pitrkiem :? Po co Ci te mistrzostwa ! :D Jedź z nami na obserwacje :wink: No nie wiem co zrobić. Macie jakieś sugestie ?

Nie wiadomo też co jeszcze będziez pogodą. Czyli co, w grę wchodziłaby noc z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek, tak ? A kiedy wracasz z Wrocka Pitrek ?

Pozdrawiam

Admiral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki u nas we Wrocławiu też jest kilka osób i z doświadczenia wiadomo, że nie ma takiego terminu, który by pasował wszystkim. Jak się tak będziecie umawiać, to nigdy nie pojedziecie. Trzeba ustalić termin i jechać. Może się okazać, że tym, którym nie pasuje, nagle uda się zmienić plany. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, jestem, jestem ! :) Trochę zapracowany ostatnio, ale wciąż nadzoruje i trzymam rękę na pulsie gdyby coś :wink: Bardzo chętnie po świętach znów bym się wybrał, tymbardziej, że mam i teleskop ok. i jeszcze jednego chętnego z okolicy ! :)

 

Pozdrawiam i gdyby coś, to dajcie SMSa do mnie (numer masz mardudus ?).

Admiral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

Ja nie moge, ludzie też bym się przyłączył do grupki (oczywiście jeśli moge) ale kurcze pan Robercik (mój kumpel) musiał akurat teraz wsadzić mi noge do gipsa :evil: :evil: :evil: Straszne no ale nic, pogody i "obfitych" obserwacji życze :!: :!: :!: Acha, co do ewentualnych przyszłych obserwacji to znam super miejsce, mam działke niedaleko Koszęcina (ok. 50km od Chorzowa :wink: ) gdzie jest ciemno jak w ..... :P < no ale wiadomo z leksza daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.