Skocz do zawartości

Witam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hamsterku.  Zmartwię Cię. Nie masz tak wyczulonego nosa. Ta odległość w przypadku Noska względem Ciebie wynosi nie 1000 km a tylko 10 km, a może jeszcze mniej.   :-)  

Janusz W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wiesz, ja w astronomii udzielam się już ponad 30 lat i poznałem sporo ludzi i nie wszyscy przede mną się ukryją za pseudonimami i ukrytymi mailami. Czasem jedno słowo może nawet zdradzić takiego co się chowa. Dalsze "śledztwo" :D prowadź sam.  

Janusz W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam narazie zeskanowanej aktualnej fotki . Moje fotki z lata są na stronie www.koty.rokcafe.pl

KOTeria miasto Kielce Kotka Bomba

Janusz , nie ukrywam sie przed Tobą .

Co mnie tu sprowadziło ????

Stare dzieje , dawne czasy  .

Swego czasu zbudowałam teleskop 15 cm .

Janusz , dziekuję , za zachowanie dla siebie swoich domyslów .

Kiedyś byłam niezła z astronomii . Przyszłam oczyścić się z poniżajacych mnie  podejrzeń i zarzutów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się JaWilu czepiasz, nie ma obowiązku podawania wszystkich o sobie informacji żeby uczestniczyc w forum - jak ktoś chce być anonimowy, to El_Pirato jest po jego stronie!

 

Witamy białogłowę na pokładzie!

ElP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce być anonimowy to niech sobie będzie.

Mnie to aż tak nie przeszkadza. Ale lubię widzieć z kim gadam.

A ja wrócę jeszcze do tych kotów, które też lubię. Nawet usiłuję tu w pracy dokarmiać jednego pręgowanego dachowca. Bardzo fajny i sympatyczny kiciulek.

Poniżej jedna z moich fotek, na której jest kotek.

 

kotek_jw.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich jawnych i ukrytych

 

Janusz W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.