Skocz do zawartości

Jodłów 2010


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

 

upcoming.title.jpg

 

Jodłów 9-12 września 2010 roku (początek wieczorem w czwartek, koniec w niedzielę rano)

 

Jak co roku, tak i tym razem spotykamy się w przepięknym, rozgwieżdżonym Jodłowie. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto do nas dołączyć, tzn. że nigdy jeszcze nie byłeś na zlocie Asto-Forum.org..

 

Nasze miejsce należy do jednych z lepszych w Polsce. Niewielkie zanieczyszczenie nieba światłem czyni Jodłów miejscem wyjątkowym, szczególnie dla każdego miłośnika nocnego nieba. Nie bez znaczenia jest też położenie wśród pejzażu Sudetów, które w magiczny sposób nadaje specyficzny klimat naszym spotkaniom pod gwiazdami..

 

Staramy się utrzymać towarzyską formułę zlotów. Wychodzimy z założenia, że przede wszystkim, liczą się ludzie, a nie sprzęt. Dlatego nie wymagamy ani określonej wiedzy, ani odpowiedniego sprzętu. Aby wziąć udział w niezwykle pasjonujących obserwacjach jodłowskiego nieba wystarczy być użytkownikiem Astropolis (wcześniej Astro-Forum.org) i kochać, tak jak my, bezkres nocnego nieba.

 

Zakwaterowanie w Jodłowie udostępnia nam ośrodek Ostoja. Karnet Astropolis.pl upoważnia każdego uczestnika do pobytu w dniach 9-12 września 2010 roku (od czwartku wieczorem do niedzieli rano). W cenę wliczone jest wyżywienie (śniadania i obiadokolacje).

 

Gdzie odbywa się zlot:

 

Ośrodek Wypoczynkowy OSTOJA

Jodłów 30, 57-530 Międzylesie (woj.dolnośląskie)

 

tel.: (0) 502 252 221

tel.: (074) 81 36 955

 

Jak kupić karnet?

 

Wszystkie informacje oraz system rezerwacji miejsc znajdziecie pod poniższym adresem:

 

http://www.starparty.pl

 

 

Informacja dla osób, które nie chcą korzystać z zakwaterowania w Schronisku.

 

Jeżeli mieszkasz niedaleko, lub zagwarantujesz sobie noclegi we własnym zakresie, albo chciałbyś spędzić ten czas na polu namiotowym, przygotowaliśmy dla Ciebie również i taką możliwość.

Istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia w Schronisku w wysokości 35 zł (śniadania i obiadokolacje) za osobę, za dzień. Osoby, które wykupią wyżywienie otrzymają identyfikatory, które uprawniać będą do korzystania ze stołówki.

 

Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie, prosimy o zadawanie ich w tym wątku. Korekty rezerwacji proszę zgłaszać na email lub PW.

 

 



info-informacje.gif

 

Do zobaczenia na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie o namioty, poniżej odpowiedź zbiorcza.

 

Przyjeżdżajcie na zlot nic nie płacąc. Staram się wynegocjować z właścicielem, żebyście nic nie musieli płacić. Zakładam, że w 90% tak się stanie. Jeżeli nawet tak nie będzie i coś właściciel mi za to naliczy, to będą raczej symboliczne pieniądze i załatwimy je na miejscu.

 

Ale tak jak napisałem, raczej założcie, że zlot będzie dla Was for free.

 

Pozostaje jeszcze jedna kwestia "części wspólnych" - czyli np. ognisko. To możemy zrobić tak, że po prostu "namiotowcy" wykupią na miejscu w Jodłowie pakiet "ogniskowy", pokrywający koszty tych dodatkowych atrakcji.

 

Czy tak może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie o namioty, poniżej odpowiedź zbiorcza.

 

Przyjeżdżajcie na zlot nic nie płacąc. Staram się wynegocjować z właścicielem, żebyście nic nie musieli płacić. Zakładam, że w 90% tak się stanie. Jeżeli nawet tak nie będzie i coś właściciel mi za to naliczy, to będą raczej symboliczne pieniądze i załatwimy je na miejscu.

 

Ale tak jak napisałem, raczej założcie, że zlot będzie dla Was for free.

 

Pozostaje jeszcze jedna kwestia "części wspólnych" - czyli np. ognisko. To możemy zrobić tak, że po prostu "namiotowcy" wykupią na miejscu w Jodłowie pakiet "ogniskowy", pokrywający koszty tych dodatkowych atrakcji.

 

Czy tak może być?

 

Jest jeszcze jedna opcja, dzwoniłem do Ciebie, pisałem na SKYPE, płacę za noclegi i opcje dodatkowe (koszulka, ognisko), natomiast wyżywienie we własnym zakresie...

Jak taka opcja wygląda (i czy w ogóle możliwa...) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacimy w ośrodku per osoba. Mamy cały pakiet - komplet (wyżywienie, lokal, ognisko, inne dodatki), za cały ośrodek. Nie ma możliwości, żeby każdemu to teraz przeliczać. Jak to teraz liczyć każdemu z osobna?

 

Ustalmy chociaż ten fakt, że jak ktoś kupuje pakiet i mieszka w ośrodku, to ma pakiet - komplet, czyli wszystko, włącznie z dodatkami.

 

I tak mamy już tu sporo zamieszania, więc błagam, oszczędźcie nam kalkulowanie każdego z osobna, bo to nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie o namioty, poniżej odpowiedź zbiorcza.

 

Przyjeżdżajcie na zlot nic nie płacąc. Staram się wynegocjować z właścicielem, żebyście nic nie musieli płacić. Zakładam, że w 90% tak się stanie. Jeżeli nawet tak nie będzie i coś właściciel mi za to naliczy, to będą raczej symboliczne pieniądze i załatwimy je na miejscu.

 

Ale tak jak napisałem, raczej założcie, że zlot będzie dla Was for free.

 

Pozostaje jeszcze jedna kwestia "części wspólnych" - czyli np. ognisko. To możemy zrobić tak, że po prostu "namiotowcy" wykupią na miejscu w Jodłowie pakiet "ogniskowy", pokrywający koszty tych dodatkowych atrakcji.

 

Czy tak może być?

 

 

Ja właśnie chciałem o to zapytać bo podobnie jak w zeszłym roku zamierzam nocować pod "szmatą" :) A tu bach, odpowiedź na talerzu.

Dla mnie OK.

 

Oczywiście piszę się na "Dodatkowe atrakcje" w postaci ogniska czy posiłków.

 

Pozdro i do zobaczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co (jeżeli pojawią się zainteresowani) to ja mogę przeprowadzić mini-warsztat "uwieczniania ubogiego" :D czyli szkiców astronomicznych. Też na czilu, czyli bez jakiejś określonej ramy. Jak coś kogoś zainteresuje, to mogę pokazać jak pastelem, jak ołówkiem, jak fiszorem itp.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie o namioty, poniżej odpowiedź zbiorcza.

 

Przyjeżdżajcie na zlot nic nie płacąc. Staram się wynegocjować z właścicielem, żebyście nic nie musieli płacić. Zakładam, że w 90% tak się stanie. Jeżeli nawet tak nie będzie i coś właściciel mi za to naliczy, to będą raczej symboliczne pieniądze i załatwimy je na miejscu.

 

Ale tak jak napisałem, raczej założcie, że zlot będzie dla Was for free.

 

Pozostaje jeszcze jedna kwestia "części wspólnych" - czyli np. ognisko. To możemy zrobić tak, że po prostu "namiotowcy" wykupią na miejscu w Jodłowie pakiet "ogniskowy", pokrywający koszty tych dodatkowych atrakcji.

 

Czy tak może być?

 

Tak może być. Wielkie dzięki!

Na pewno trzeba coś zapłacić. Przecież zużyjemy wodą, prąd, kanalizacje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Mianowicie, dokonałem rezerwacji, ale robiłem to przez komórkę - w związku z tym, nie zapisałem (nie miałem jak) ani numeru konta, ani numeru rezerwacji. Z nieznanych mi powodów dane te nie przychodzą na maila (jako przypomnienie o rezerwacji) jak naiwnie sądziłem. Z rozmów z ludźmi z forum, wiem, że nie tylko ja mam ten problem. Ergo, proszę o podanie oficjalnie numeru konta i opublikowanie listy rezerwacji z przypisanymi numerami. Jeżeli zaś to ostatnie podchodzi pod ustawę o ochronie danych osobowych lub nie można (nie chcecie) takowej listy opublikować z innych przyczyn, to proszę o wysłanie taki informacji via e-mail (podawany przecież przy rejestracji na starparty.pl) względnie PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam podobny problem co Starczek. Przy rejestracji 22.08 nie zapisałem numeru konta ani numeru rezerwacji - było to bodajże przedostatnie miejsce w pokoju 7 osobowym, przelew robiłem w zeszły czwartek i też nie mam potwierdzenia i w końcu nie wiem czy jest wszystko ok czy nie bardzo.

 

Chyba przydałaby się chłopaki lista, jakieś potwierdzenie na maila, lub po prostu proszę o odpowiedź czy mam gdzie spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj/jutro zweryfikujemy przelewy i roześlemy potwierdzenia. Naprawdę, nie ma jak robić tego co chwilę, więc zrobię to hurtowo. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajenie do "płatności" internetowych, gdzie automat od razu śle potwierdzenie, ale my tu wszystko "ręcznie" robimy. Nie ma sensu, żeby podnosić cenę zlotu o prowizję do obsługi automatycznych płatności (+3%).

 

Sam nr konta można podejrzeć pod tym linkiem:

http://www.starparty.pl/rejestracja/krok-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słyszałem prognozę pogody dla Polski. Podobno od soboty ma się rozbudować wyż który może się utrzymać NAWET przez 7 dni. Takie śmiałe zapowiedzi muszą mieć solidne podstawy więc odpukać, można z optymizmem patrzeć w zlotową przyszłość i układać target-listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.