Skocz do zawartości

Jodłów 2010


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do zlotowiczów z Warszawy i okolic, tych którzy jeszcze nie wiedzą bądź się nie zdecydowali jak na ten zlot dotrzeć. Może ktoś będzie miał miejsce w aucie by zabrać moją skromną osobę? Niestety dochodzi problem, że zmuszony jestem wyruszać dopiero o g. 18 we czwartek? Są jeszcze spóźnialscy? Możemy wymyślimy coś jeszcze innego?

 

Maciej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - w tą sobotę dowiedziałem się że mam możliwość wyjazdu do Jodłowa. Szybki kontakt z Jesionem i wszystko jasne, ale zawsze jest kurcze jakieś ale: nie wiem czy dostanę urlop, czekam do jutra - może się uda. Jeżeli nie to życzę wszystkim ekstra pogody i rewelacyjnego zlotu :D:astronom:

 

 

PS> Mam zgodę na urlop, także do zobaczenia w Jodłowie.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zapytanie tradycyjne :D

 

Czy jest ktoś jadący z Wrocławia / przez Wrocław, kto ma wolne miejsca i mógłby zabrać mnie i H-linkę (+ bagaż)?

:hiya:

 

 

W czwartek jestem na wizji lokalnej w Wałbrzychu. Mam tam dwa spotkania do zrobienia i dwa miejsca do obejrzenia. Mogę Was zabrać w okolicach godziny 11-12 z Wrocka ale niestety ponudzicie się trochę w Wałbrzychu zanim ruszymy na Jodłów, co planuję na 15-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek jestem na wizji lokalnej w Wałbrzychu. Mam tam dwa spotkania do zrobienia i dwa miejsca do obejrzenia. Mogę Was zabrać w okolicach godziny 11-12 z Wrocka ale niestety ponudzicie się trochę w Wałbrzychu zanim ruszymy na Jodłów, co planuję na 15-16.

Dziękuję, stary za propo. Już mamy załatwioną wspólną podróż z Julesem.

Tak więc do zobaczenia na zlocie.

 

P.S: Oddamy Ci Twoją szczęśliwą zapalniczkę, którą niecnie przywłaszczyliśmy w Bieszczadach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - w tą sobotę dowiedziałem się że mam możliwość wyjazdu do Jodłowa. Szybki kontakt z Jesionem i wszystko jasne, ale zawsze jest kurcze jakieś ale: nie wiem czy dostanę urlop, czekam do jutra - może się uda. Jeżeli nie to życzę wszystkim ekstra pogody i rewelacyjnego zlotu :D:astronom:

 

 

PS> Mam zgodę na urlop, także do zobaczenia w Jodłowie.

 

Wiem, wiem... już się doczekać nie mogę... ależ mamy spraw do obgadania... no i jeszcze zaległe "pępkowe"!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do zlotowiczów: prawdopodobnie z braku laku wolnych miejsc będę kimał w namiocie, problem jest taki, że mam 2 materace i z każdego schodzi powietrze - może ma ktoś pożyczyć na czas zlotu dobry materac.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.